Eski nesillere olan ihtiyaçtan, yeni nesilin yeni neslin, “Garaj Satışı” nda olan bit pazarlarının şimdi İstanbul meraklılarını bekliyor. Dil varsa, “sabah sabah sabahları” bir köşesinde satan bir kalıbın midesi oluşturmak çok güzel. “İstanbul’daki bu eski pazarlar nerede?” Listemize kim söylüyor!

1.Felikoy eski pazar.

Bu yıl 6 yaprakları, son yıllarda, vintage giyim meraklıları, kalça masaları; Moda blogcusu bile huzursuzluğun yeri haline geldi. Pazar günü her hafta pazarda, biraz pazarda beklediğiniz her şey. 60’lardan kalan emaye plakaların eski kıyafetleri; El yapımı, piyasa, özellikle pazar, özellikle de plaka ve kabinler kolektörü için bir cennettir.

En güzel bit pazarları !

2. Horhor Antiques Arkadik.

Horhor Bit Pazarı için, İstanbul’daki eski pazarlar arasında en popüler olanı söyleyebiliriz. Bu büyük pazarda, yarıyıllara ve reklam materyalleri ile ilgili birçok makalenin bu ana pazarda sağlandığı, 200’den fazla Irishandard mağazası ve bankası var. 1 gününü, daha çeşitli ve tarihsel bir değere sahip olan ve değerli antikaları bulduğunuz ve değerli antikaları bulduğunuz Pazarı’nda kolayca geçebilir.

En güzel bit pazarları !

3.Dolapdere Bit Pazarı

Sabahın ilk ışıkları ile Pazar günleri kurulu Dabker Bit Pazarı’nın sloganı: “Burada öğle yemeğinde bitiyor.” Çöplerin dışında satılan eski nesnelerin satıldığı destekler, “pire pazarı” cinsiyet hakkını verir. İlginç gözlemleri, deneyimleri ve fotoğraf çerçevelerini ziyaret ederek, her ikisi de Dabetler bit pazarını ziyaret eden İstanbul’un “diğer suratını” ziyaret edebilirsiniz.

En güzel bit pazarları !

4. Pulngazmüküküler Market

Bu pazar Eminonü KÜÇÜKPAZAR’da yer almaktadır, İstanbul’daki en eski bit pazara sahiptir. Taksim-Yenikapı TAKIM-YENIKAPI’DAN TOPLANTISI, Sabahları kolayca ulaşabileceğiniz pazara giderken inanılmaz kaliteli ürünler bulabilirsiniz. Unutmadan: Bit pazarındaki müzakereler aydınlatıldı!

5.Kadıköy antik pazarı

“Anadolu’nun Anadolu tarafındaki Hyde Park”, Özgürlük Parkı’nın lateral caddesinde kurulan eski Kadıköy pazarında her cumartesi coşkusunu bekliyor. Bu pazarın en önemli avantajı, Kadıköy Belediyesi’nin izlenmesinde ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.