Şu anda, bavulumuzu hazırladığımız zamanımın olmadığına inanıyoruz. ‘Ayrıca onu koymak zorundayım. Bunu koydum, kullandığınız nesneler, kullandığınız nesneler kullanır ve sevimli valizi mahveder. İşin en kötüsünün, dünyadaki en gerekli eşyaların çoğu, bavullara ne koydukları şeylerin çoğunun eve kullanılmadan döndüğü. Tatilde sürerken bir bavul kullanmak için yolları öğrenerek bu can sıkıcı durumdan kurtulabilirsiniz. İşte Script Hazırlama İpuçları Listemiz!

1. günler listesi

Odaya göre bir liste oluşturan işle başlayın ve tatiliniz olan zaman dilimi. Önceliklerini ve ihtiyaçlarınızı belirlerseniz gerçekçi olun. Örneğin, 5 yıldızlı bir otelde kalırsanız, havlu veya terlik gibi malzemeleri almalısınız. Ancak, bir sinyal hosteli veya hostel olacaksanız, ayrıntılı bir listeye sahiptir. Bavulunuza konan ek parçadan, şirketinizi sağlam ve ek masraflar hakkında oluşturabilirsiniz.

En Yararlı Bavul Hazırlama İpuçları

2. Vakum torbası kullanın

Özellikle kampçının ve sırt çantalarının, uyku tulumunun, yastıkların vb. İçindeki mağaza kullanılır. Büyük bir hacmi taşımak için z. Banyo / Plaj Havlusu, vakum için azaltılmış torbaları kullanabilirsiniz.

En Yararlı Bavul Hazırlama İpuçları3. Eşyalarınızı Gruplandırın

Bavul sağlamak için en önemli kurallardan biri, makalelerin gruplandırılmasıdır. Birlikte aynı tür ve rakam varsa, yerden kazanabilirsiniz. Örneğin, tüm öğeleri ütü ve kırışıklıklar üzerindeki giysilerden aynı şekilde yerleştirirseniz, istediğiniz kıyafetleri evde bırakmak zorunda değilsiniz. Baz tabanı yerleştiren ayakkabı ve ayakkabıların yerleştirilmesi de işinizi kolaylaştırır.

4. İyi köşeleri kullanın

Bir bavulun numaralarını bilmek isteyenler. Dikdörtgen şeklinde oluşturulan oluşturulan test durumunu oluşturursanız, kenar ve köşelerde ölü alanları göreceksiniz. Ayakkabı, terlikler, kozmetik çantalar vb., Farklı nesneleri sıkıştırabilirler; Küçük nesnelerinizi köşelerindeki ölü alanlara dua ettiğiniz kıyafetlerinize veya silindir kutularınıza takarak, bavuldaki öğelerin teslim edilmesini de yakalayabilirsiniz.

En Yararlı Bavul Hazırlama İpuçları

5. Küçük bir çanta koşulu.

Bavul yapmanın yaylarına rağmen, bavulunuza uymayan nesneler olabilir. Bu gibi durumlarda, bu elemanlara göre bagaj tasarımı yerine küçük bir çanta almak daha pratik olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.