Evinizin kimyasını başlangıçtan değiştirmeyi düşünüyorsanız, bu harika modellere dikkat edin, dekoratif dergilerde görürsünüz veya TV izleyin. Her zaman bir bakanlık, retro dokunuşlar, nuh nebis antikaları mı? O zaman süslemek için zaten evdesin. Hem genç iş hem de onları yaşayabileceğiniz ürünlerden bazıları, bazı ürünler ile evinizde Intel fırtınalı bir hava yapabilirsiniz.

1960’ların bir telefonu.

Ne kadar hikayeyi sevdiğin, eski şeyin tasarıma karşı yerini alacak, “teknolojinin önündeki hayat nasıldı?” Onu düşüncelerin ortadan kaldırılmasıyla boğan eski bir model modelini söylediğini düşünecek. Aracı görüntüsündeki orijinal retro aksesuarlar.

Enteller için ev ürünleri !

Gülümse, alıyorum!

Tabii ki kamera! Hem polaroid kamera. “Görüntülerin eski anlamlarını kaybettiğini düşündüğümü düşündüğümü düşünüyorum. Ben bir film alacağım en kısa sürede bir film alacağım ve fotoğraf çekmeye başlayacağım.” Söyleyebilirsin. Ayrıca, evde kullanıldığı, aynı zamanda evinizde, karizmatik görünümü olan bir ürün olarak, aynı zamanda bir ürün olarak, dünyada çok uygun olacağıdır.

Enteller için ev ürünleri !

Clapperboa, film meraklıları için başlangıç ​​ve final anlamına gelir. Dekoratif aksesuar olarak Clapperboa ile, Sinema’nın ne kadar tutkusun. Bununla yüzleşmeniz gerekenlere şaşıracaksınız. Ayrıca bir şeridi şeklinde bir masa saati vardır. Böylece sadece dekoratif üründen ayrılabilir ve size zamanını söyleyebilirsiniz.

Enteller için ev ürünleri !

Bitkilerimle konuş, konuşuyorum.

Evdeki doğal dekorasyonla tanışmak ister misiniz, ancak kaçış görüntünüzden uzaklaşmak istemiyor musunuz? Sonra bonsai ağaçları ürünlerini toplarlar. Tencerede küçük ağaçlar olarak yetiştirilen bitkiler doğal dekorasyonlarına katkıda bulunmalı ve minerallerini artı 100 puan kazanmalıdır. Beklemek kolay, ama dikkatli olmalısın. Hemen aldıysanız hemen alışırsınız.

Bazen geceleri üşüteceğim

Her zaman ev dekorasyonunuzda bulunan bir makaleye sahip olması gereken bir makale var: Yeniden çıkmış gibi, açılış kapağının (çok iyi) olduğu gibi buruşuk. Akıllı olarak akıllı olduklarından, parça ayna çözümlerini çatı ile ortadan kaldırır. Bunlar önemli detaylar, lütfen yazınız.

Enteller için ev ürünleri !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.