Her ne kadar talihsizlik ve pratik kullanım gibi tüketicilerin aromaları ve pratik kullanımı, insan sağlığını tehdit eden birçok toksik kimyasal katkı maddesi içeren ev temizleme malzemeleri. Son yıllarda, toksik kimyasallar gibi problemlerle başa çıkmak, hastalıkların hızlı yayılmasını yaymak ve evinde doğal temizlik malzemeleri üretmek için küfeleştirin!

Doğal cam parlatıcısı

Cam ve aynaları silmek için hemen sprey şişelerinde satılan kimyasal temizlik maddelerine atıfta bulunuruz. Bununla birlikte, camınızın parlaklığında parladığımızda, zehirli kimyasalları solumanızı sağlayan lezzetli bir tarifimiz var: 1 bardak elma şarabı 1 litre suda kullanılır. Apple’ın sirkesinin kokusunu beğenmediyseniz, limon suyunu da koyabilirsiniz, ancak bu durumda karışımı beklemeden kullanmanız gerekir. Son olarak, bir çift lavanta yağı veya mavi anemon yağı damlası olarak kokulu bir uçucu yağ eklediğinizde, doğal cam temizleyicinizi hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz!

Evde temizlik malzemeleri yapımı !

Tuvalet lavabosu

Yırtıldığında kullandığımız beyaz renk; Taşlama maddelerinin doğal alternatifi, amonyaktan daha fazlasını içeriyorsa ve aşındırıcı maddeler içeren klorin daha fazlasını içeriyorsa: 1 bardak karbonat ve bir bardak yağda 2 conta içerir ve iyice karıştırın. Ve bu güvenli karışımı, lavabo, küvet gibi tüm banyo katlarında kullanın.

Cilt için dostane yemeklerin yıkama.

Kullandığımız tüm kimyasal deterjanların cezalandırılması, pişman olduğumuz, ellerimiz daha önce çizilecektir. Bu durumu önlemek ve doğal su kaynaklarından kaynaklanan doğal su kaynaklarına katkıda bulunmak için: saf sabun banyosu sıvı olmaya kadar bir kalıbın eritilmesi. 1 bardak elma elma sirkesi ve 2 yemek kaşığı soda deterjanı eklemek için, bulaşıkları her zaman kullanan sıvı bulaşık makinesiyle yıkayın.

Demirci

En basit ev temizlik malzemelerinden biri, kat temizleyicilerdir. Biraz zeytinyağı ve yarı cam elma sirkesi, karışımı, parke ve fayanslarla bir zeytinyağının kullanılmasıyla yapılan karışım kusursuzdur.

Antialerjik çamaşır makinesi deterjanı.

Özellikle ailelerin yaşamındaki anti-alerjik ve doğal deterjanın açıklaması: 1 Boux ve çamaşır oranı 1’de bir fosfat içermeyen deterjan ekler. Bu karışım inatçı lekelerde bile biraz sağa doğru.

Evde temizlik malzemeleri yapımı !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.