Hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimiz bazen tamamen olması gerekir. Sorunu işlemek istiyorsanız, bir öğretmen çağırmadan, ancak ihtiyaçlarınızın ne olduğunu bilmiyorsanız doğru yerdedir! Konu hakkında tüm bilgiler yazımızda blogdur!

Hustel tarafından günlük çimen her zaman evlerde biter. Evler bizim güvenli odamızda, hepimizin keyifli bir nefes alıyoruz. Yapabileceğimize, evlerimiz organize edilebilir, bazen yenilemeyi onarız. Evde onarım yapmak zor görünse de, aslında oldukça basittir. Kurutma çekmeceleri, damla musluklar, bozuk kaideler … artık her küçük soruya öğretmeni aramaya gerek yok. Evde birçok işi kendinizle başa çıkabilirsiniz. Ayrıca, doğru araçların bilgi ve mutfak eşyaları ile evinizin öğretmeni de olabilir. Peki, onarım işi ve evde yenileme nelerdir? Evde onarımlar ve yenileme nasıl çalışır? Tüm bu soruları cevaplamak için, yeni başlayanlar için yeni başlayanlar için tamir yöneticisini hazırladık.

Remodels evde ne iş yapıyor?

Evleri, düşündüklerinden daha fazla onarıma ve tadilatlara ihtiyaç duyuyorlar. Bu kavramlar oldukça geniş. Pek çok onarım ve tadilat, örneğin evi boyamak, duvar kağıdları olan duvarları kapak, kapıların kollarını onarın. Elektrik, mobilya onarımları da evde onarımlar. Öğretmeni en düşük soruya çağırmak yerine, problemlerinin son derece avantajlı ve avantajlı bir tamirine sahiptirler.

Evde yeni başlayanlar için ; tamir yöneticisi.

Bazı kontrolleri ve bazı bilgileri kolayca onarabilirsiniz. Evde onarımlar ve yenileme nasıl çalışır? Onarım çantası nedir ve onarım araçları nelerdir? Bütün bu soruları cevaplara görelim.

Onarım çantasında bulunan malzemeler nelerdir?

Evde onarım ve tadilat yapmak çok zor olmasına rağmen ve her zaman çok basittir, aslında kolaydır. Onarım ve yenileme için gerekli enstrümanları satın alırsanız, bazı araştırma ve öğrenme yaparken kolayca onarabilir ve yenileyebilirsiniz. Nereden başlamalıyım? Gereken araçlar ve mutfak eşyaları nelerdir? Tüm bu soruları sizin için topladık.

İlk olarak, onarımları yeniden düzenlemek için önce bir onarım çantası almalısınız. Tamir çantaları veya onarım kutusu, ihtiyacınız olan evin tüm onarım araçlarını kaydedecek kutudur. Herhangi bir onarım torbasında olmalıdır: çiviler ve vidalar, donanım stokları, pense, çekiç, balta, kesikler, slimosa, kesme grubu, tornavida ve aksesuarlar, şerit sayaçları, lezbiyenler ve kurabiye, testere, matkap, mitra. Silikon tabancayı da alabilirsiniz. Gereksinimlerinize tamir cihazlarınızdan hızlıca karar verebilirsiniz.

Satın aldıkları tamir ve yenileme araçları birçok konuda desteklenmektedir. Evinizi değiştirmek istiyorsanız, onarılması gereken bir makaledir veya bu araçları evde bulmak oldukça pratiktir veya evde veya herhangi bir araçta araç araçlarını seçerseniz oldukça pratiktir.

Ev tamir işi nasıl çalışır?

Evde tamir ve tadilatlar nasıl yapılır?

Tüm onarımlar ve tadilatlardan önce bilmeniz gereken en önemli şey, dikkatli olmamanızdır. Kesme aletleri dikkatlice kullanılması gerekiyorsa, güçle geldiğinde sigortaları kapatmanız gerekir. Kendi güvenliğinize sahip olduktan sonra, onarım ve yenilemeye başlayabilirsiniz.

Dikkatli olması gereken bir başka nokta, iç ihtiyaçlarınızı belirlemenizdir. Sorunu sorunla bulduktan sonra, gerekli araçlarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Kesinlikle, onarım ve yenileme çalışmalarının sonundan önce temizlemeye başlamamalısınız. Bu zaman kaybıyla dolu olurdu. Tüm onarım ve yenileme işlemlerinden sonra temizlik işinizi yapmanız gerekir. Odayı bir remodeling yapmak istiyorsanız, küçük eşyaları alanlara koymanız gerekir, mobilyaları örtmeniz gerekir. Bu şekilde, kırılma, toz temizleme gibi bir problemdesiniz.

Evlerde sık sık yaşanan sorunlardan biri damla musluklarıdır. Damla muslukların tamiri nedir? Kurulum çalışması ilk önce ana valfı kapatırsa. O zaman bu tamamen başlatılabilir. İkinci aşamada, bataryayı musluktan sökerek bir tornavidayla kapağı açın. Yerinde açılması gereken alanı terk eden parçanın üstündeki eklemi değiştirin. Ardından, yeni musluk pilini kurabilirsiniz. O kolay!

Başka bir başka sorun yaşadı, hasarlı çıkışlar. Her ne kadar elektronik tamir en çok korkulan onarım işlerinden biri olmasına rağmen, dikkatli olduğunda çok basit bir işlemdir. İlk olarak, gerekli tamir eşyalarını almalısınız. Anahtar mekanizmalar ve mekanizmalar ve tornavidalar sağladıktan sonra, güvenliğiniz için ana güvenliği işlemeye başlayabilirsiniz. Enerjiyi onarmak için, vidaları çıkıştan tornavida ile çıkarın. Çıkışı çıkarmadan önce topraklama kablosunu bulun. Bu, yeni soketleri kullanabileceğiniz için ucuz bir fayda sunar. Son olarak, yeni çıkışı doğru şekilde bağlayın ve test etmek için yedeklemeyi açın. Doğru çalışırsa, soketi duvardaki sabitleyebilirsiniz.

Mobilya onarımı için, mobilyalarınızı mobilyalarınızda boşluklarınız olduğunda boşlukları ayarlamak için sunabilirsiniz. Yapıştırıcının hazırlanması ve talaş karışımı ile, mobilyaları karşılık gelen bölümde beslendikten sonra yuvarlandıklarında yenidir.

Kapıların kollarını değiştirmek istiyorsanız, bu onarım işlemi de kolaydır. Onarım tutumunuzu temel olarak hazırlayın. Eski anahtar deliğinin dış çerçevesini ortadan kaldırarak onarım işlemini başlatabilirsiniz. Dış çevreyi kapı kolundan çıkarmanız ve vidaları çıkarmanız gerekir. Kapı kolunun rahatça geldiğini göreceksiniz. Yeni kapı saldırılarını taktıktan sonra uzaktaki pimi çıkarın ve yeni kolu kapıdan takın. Kapı kolunun mekaniğini kontrol ettikten sonra, yeni kolu kapıdan vidalayabilirsiniz.

Salıncaklarınızla ilgili sorunlarınız varsa, üçgen tabloları kullanabilirsiniz. Çekmecenin köşesinin alanlarını üçgen eklemlerde sigara ile güvence altına alabilirsiniz.

Onarım torbalarının yararlarını, tamir poşetleri, evin tamir kiti gibi faydalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.