Bir lise için Koleji kazanmaktan daha iyi bir şey varsa, kendi kurallarınızda yaşayacağınız ve yaşayacağınız bir öğrenci evinde üniversitedir. Öğrencilerin evini yüklemek kolay olmasına rağmen, ailelerinden ayrılmayan gençlerin geçişinde biraz zor olabilir. İşte bu tatlı zorlukların konfor rahatlığı için tercüme edeceği 5 faydalı ev eşyası:

1. Mikrodalga fırın.

Şimdi kendi evin var, bu yüzden kendin bir mutfağın var. Devlet de, dışarıdan neden dışarıdan yersiniz? Bütçenizde bir süre sonra büyük delik açmak için bekleyen alışkanlıkları hazırlamak için evde basit yemekler yapmaya başlayın. Yüksek kaliteli pişirme maceralarınızda, birkaç dakika içinde harika yaratan bir mikrodalga fırın, en iyi arkadaşın.

Eve çıkacak üniversite öğrencileri için 5 önemli eşya !

2. çay / kahve makinesi.

Güzel ve özgürlük, sosyal yaşam, yerli partiler; Vize ve son haftaların karanlık tarafı, sabahları geceleri bağlar. Bu zor zamanlarda, hazırlanmaya hazırlanmak için arkadaşlarıyla öğrencileriyle öğrencilerin haftasında iyi bir sinerjiye sahip olmak için çok fazla çay ve kahveye ihtiyacınız olabilir. Bu noktada, çay ve kahve makinelerinde sürekli çay / kahvenizi korumak için, öğrenci binasına rahatlık ekleyen eşyalardan biridir.

Eve çıkacak üniversite öğrencileri için 5 önemli eşya !

3. dikey buhar ütüsü

Hala evde bir acemi olduğun doğru. Ancak bu, büküm ve dikkatsiz kıyafetlerle yürüdüğünüz anlamına gelmez. Dikey bir buhar askısı sayesinde, annenin evinin rüzgarlarını öğrenci evinde dökerek, en sert demir tişörtüyle 3 dakikada bile ilgilenebilirsiniz.

Eve çıkacak üniversite öğrencileri için 5 önemli eşya !

4. Şarj Edilebilir Süpürgeler

Öğrenci evindeki yaşam sürekli sosyal işler getiriyor. Hafta sonları belirtilen ev partileri, tüm boşları organize eden kıza PES ve kız turnuvalarını söylerken dağıttıkları için dağıtılır. Sizin için derinlemesine temizlemek zor olursa, şarj edilmiş bir süpürge yapın; Eğer döktün, taramaya izin verin!

Eve çıkacak üniversite öğrencileri için 5 önemli eşya !

5. ofis koltuğu

Öğrencilerden biri istikrarlı bir masaya sahip değil ve uzun saatler boyunca rahatça çalışabilen bir ofis koltuğudur. Özellikle bu ergonomik sandalyeler sayesinde, sınav zamanlarında hayat kurtarırlar, sırt ağrısı ve geri olmadan çalışabilirler.

Eve çıkacak üniversite öğrencileri için 5 önemli eşya !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.