Aslan bulunduğu yerden görüldüğünde, ev, kişiliğini, zihinsel, sevinçleri ve tercihlerini de yaşadığını yansıtıyor. “Sizden içinde olmanı istemiyorum, ancak koşullar mevcut değil.” Söyleme. Bazı dokunuşlar ve küçük lezzetler alan ev dekorasyonu fikri ile evinizi evinize, karakterini yansıtan bir yere dönüştürebilirsiniz.

Evinizde barış ve mutluluk nerede buluyorsunuz? Dekorasyon dergilerini karıştırmak yerine aşağıdaki önerilere bir göz atın ve aşağıdaki önerileri gözlemleyin, hangi haneli tekstillerin ele aldıktan sonra kollarınızı azaltın.

İskandinav tarzı

Bir atıştırmalıktan hoşlanıyorsanız, bir Nordic Style House sizin içindir. Renkli mobilyalar, damgalanmış duvar kağıtları veya oyulmuş mobilya, duvarları ve mobilyalarla şenlik ateşi evinde barış ve atık alabilir. Alanlar / siyah ürünler ve altın yapraklar her zaman beyazdaki İskandinav evlerinde kontrastlara karşı tercih edilir. Küçük bir hareket eklemek için, beyaz koltuklarınızdaki renk yastıklarını yapılandırabilirsiniz.

Evin seni yansıtıyor. Nasıl bir ev istiyorsunuz ...

Klasik

Bazıları asla klasiklerden vazgeçmez. Evinizde ağır ve ciddi bir prestijli iklim oluşturmak istiyorsanız, klasik ev dekorasyonunu tercih etmelisiniz. Eski filmler ve tarihi odalar ilham alabilir. Parlak renkler perdeler, büyük örümcekler, oyulmuş ahşap kremler, kavisli kapılar, karton, karton ile süslenmiş battaniyeler, geleneksel desenleri olan geleneksel desenler klasik bir ev değildir. Baskın renk, tabii ki kahverengi ve tonlardır.

Evin seni yansıtıyor. Nasıl bir ev istiyorsunuz ...

Avrupa mimarisinde, 12. yüzyıldan on altıncı yüzyıla hayran olan bir mimari dere olan Gotik olan Gotik, Orta Çağların zaferi, orta yaşların zaferini tüm ihtişamıyla yansıtıyordu. Evinizde Gotik Stil oluşturmak istiyorsanız, kalın kadife perdeleri pencerelerle asılı tutmaya başlayabilirsiniz. Karanlık ve soğuk renklerin Gotik dekorasyonunda, büyük yapılandırılmış duvar kağıtları da mükemmeldir. Vitray pencerelerin cam aksesuarları, melek figürinleri mücevher parçaları, kabuk aynaları, avizeler ve heykeller evinde bir öğle yemeği sırrı yarattı.

Evin seni yansıtıyor. Nasıl bir ev istiyorsunuz ...

Zen, uyum ve dengeye dayalı uzak bir oryantal felsefe, ev dekorasyonu bile gösterildiğinde asgari bir stildir. Her ne kadar beyaz renk, modern mobilya, doğa, modern mobilya, doğallığı sembolize eden yapı türü, doğal taşları olan Bambus koltukları üreten gereksiz ürünler olmamasına rağmen. “Evinin doğal güzelliğine hayranım Ayten, hiç yapmadım!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.