Papağan, insanlarla giren iletişim ve konuşma becerilerinden kaynaklandığı için paragraflara bile sahip olan harika yaratıklardır. Konuşan bir papağan saygı duymak ve hayran olmamak imkansızdır. Tabii ki, birçok papağan türü var ve hepsi beceriler. Bununla birlikte, papağanlar genellikle, kendilerinde müzik sevgisini taşıyan en yakın eşleri olacaktır, bu da kayıp dans ve ilgiden yoksundur.

“Bu, nihayetinde işte bir kuş.” Akıllıca resim ve tüy tasarımları ile ilham verici papağanların renkleri ile keyifli bir kaç dakika geçirmek istedik. İşte bu güzel canlıları unutacak bütçe sertifikanızdaki bir papağan:

Gerçek bir yıldız

Sultan’ın bu güzel çift, komşumun piyanoda çalınmasıdır, bu yüzden Totoro’nun animasyonunun melodisinin çok güzel olması çok güzel. Evde hoş geldiniz olduğunu düşünüyorsanız ve şarkı söyleyen bir papağanı var. Saç Kuaför ile de çok güzel.

Hey! Annen de senin dansçıydı!

İşte videodaki ritim hızının duygularının ritminin duyguları örneği ile birlikte papağanların bir kısmı. Ona bir yem verdi ne olursa olsun bitti.

Tüylerimi söylüyorum, biraz rahatsız edebilir misin?

Sadece kediler ve köpekler; Paparklar ayrıca uzanacakları yayların karışımını da sever. Onları seviyorsanız, tüm Fesahlar stresinizi atın. Buna ek olarak, daha az oyuncu yok.

“Eee n’apt? Bugün işler nasıldı?”

Tamam, sesler biraz garip, ama bu sevimli, tatlı mı? Onlarla konuşacak sorularınızı cevaplayacaksınız, onlarla güleceksiniz, bir papağan onlarla gülüyor, bu dünyada dayanıklılıkta olması gereken bir şey. Asla kafesindeki bir papağanı inkar etmedi; İletişim kurmak istediğiniz harekete, aşk isteyin. Aynı senin gibi!

Ayrıca fenomen olacağını da biliyoruz.

Son aylarda, bu papağan bu patattada sosyal ağlarda biraz ilginçtir. Oyuncaklarınızla oynamayı tercih ederseniz, iç dünyanın çok renkli olduğunu düşünüyoruz. Tabii ki, parrot olarak en büyük hakkını bağırmak için en büyük hak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.