Dekorasyon perdelerinin en önemli bölümlerinden biridir. Sadece kapakta kullanmadığımız için, perdeleri güneşi önlemek için kapatmaz ve eve doldurulmuş olanların meraklı komşuları. Evinizde, mobilyalarla garip odayı almayacağız, hem hem de medyayı yenileyecek perde modellerini sörf yapmayacağız, yaşadıkları yeri sevmek istedik.

Soldılar, harika bir buluş: Depolama perdesi.

Son yılların geçen yılı kapalı olan eğilim minimum hatlardır. Bu minimalleri mağazalarla yakalayabilir ve geniş ve modern bir ortam sunabilirsiniz. Depolama perdeleri genellikle mutfaklarda, pratik ve zarif oldukları için oturma odasında kullanılır. Zebra-lor perdelerinin tersine çevirdiğini ve bambu yolunun perdelerinin başlarında olduğunu varsayalım. Dekorasyonlarını ferak etmeyenler için pearl rulo perdeleri de mevcuttur.

Uçuş Uçuş Tül Perdeleri

Parlak boşluklar için tül perdeleri her zaman vazgeçilmezdir. Farklı tül perdeleri ve ev evlerinizin damgalama perdeleri ile çok zariftir. Tul, eğilimler perdeler arasında olduğunda Fransız perdeleridir. Fransız tül perdeleri özellikle yatak odası ve naif bir gösterge gösteren odaya uygundur.

Neşeli Kanat Perdeleri

Sadece şeridi asın ve güneşlenirken “Perdenin işi iyidir”. Onu düşünme. Kanat perdeleri hem görünüm hem de kullanım açısından evde olmalı. Düz bir renk tül perdesinde pastel tonlarda, çiçek açan kanat perdelerinden asılı bir iç açıcı ve tatlı bir iklim oluşturabilirsiniz. Oturma odasında biraz güçlü bir zaman istiyorsanız, koyu kanat perdeyi mobilyalarla parlak renklerle birleştirebilir. Gül kurutulmuş, pembe, mavi, mor, zeytin yeşili bu yıl en çok tercih edilen renklerdir.

Liman

Ofislerde kullanılan panjurlar, depolama perdeleri olarak pratik ve minimum bir stile sahip oldukları için evde eve ulaşır. “Beembeyaz, iş yeri nedir?” Eğer söylerseniz, mor, kırmızı, kahverengi gibi çeşitleri görmelisiniz. Temizlemesi kolay, iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.