Kız kardeşin odası, evin en güzel oda. Her zaman sevginin kazanacağı başından beri bilinir. Güzel bir odanın dekorasyonu rahat ve canlı olmalıdır. Kardeşlerin birlikte oynayabileceği ve kendilerini rahat hissetebilecekleri bir oda düzenlemesi oluşturmak zor değildir. Yaş, cinsiyet gibi önemli farklılıkları taşımasından sonra sizi büyük bir kolaylık sizi bekliyor. Aynı zamanda, günlük bakım aynı odadaki oyuncaklarla aynı olduğu anlamına gelir. Bu şekilde, evin tasarımını sağlamak için düşündüğünüzden daha kolaydır.

Dikdörtgen ve dar alanlar.

Bu odalar için yapabileceğiniz en doğru seçenek, bireysel duvardaki yatakları organize etmek için tek yatak sırasıdır. Yani oyunlar ve makaleler için yeterli yer var. Ayrıca, yataklar veya yataklar altı çekmecedir, tasarımlarla olan ilişkiye yardımcı olur. Baz veya çekmeceler kışın veya metasol kıyafetlerini takmak için son derece pratiktir.

Her şey aynı olmak zorunda değildir.

Tüm öğeleri simetrik olarak çalıştırmanız veya tüm renkleri eşit tutmanız gerekmez. Yorgan veya çatıyı çocuklarınızın çıkarlarına göre tercih edebilirsiniz. Bu nedenle, uzaydaki çeşitlilik artışları ve çocukları da kendi odalarında özel bir düzenleme ve daha sessiz olduğunu kabul eder.

Yatak tarafından regal

Çocuklarınızı kendi eşyalarını koymak ve kendi dekorasyon tasarımlarını getirmek zor değildir. Yataklarda konsantre olabilecek iki veya üç raf, bir ortam oluşturmak için yeterlidir. Fotoğraflarınızı, mücevherinizi veya en sevdiğiniz oyuncağınızı raflara koyabilirsiniz. Bu kreş zarif ve faydalı bir tercih.

“Hani En üst kat, yatağa gidiyorum?”

Hiçbir şey erkek kardeşi ile ranza paylaşmak için başka bir şey değil! Yukarıda, substratları sağlıklı ve tartışmalı bir şekilde çözünen konusu, rıhtımın evinize kolayca yerleştirebilir. Ciddi bir yer tasarrufu ve eğlenceli bir ortam yarat. Buna ek olarak, alt katı tablo, üstün katı yatak gibi ranzalar, ayrıca çocuklarınız için oldukça geniş bir alandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.