Bir kediyle evin duyguları başka bir şey değil. Bazen, evin sahibi, mal sahibi onu işkenceden getirmiş gibi temsil edilir, yerden verilmeyeceği, evini güzel bir arama görecek canlılarla paylaşacak. Ne kadar sinir bozucu, her şeyin değdiğini hissettiğiniz sevgiye ve olumlu enerjiye değerdir. Kediyi geçmeden önce, evinizde bazı öğeler var. Burada evinizde bir kediniz olmalı, böylece mutlu bir adamla karşılaşabilirsiniz:

Kedilerin evlerde rahatça yiyebileceğinin en yüksek nedeni, tuvalet ihtiyaçlarına gitmeniz gerekmez. Onlara kedinin kumunu verir ve sadece diğerlerinden kendilerine iyi bakıyorlar. Kumsuz kaldığınız anda, gizemli fanteziyi çalışmaya başlarsınız ve mutlu olmayacağınız küçük sürprizler yapabilirsiniz. Kumları kaçırmayın, düzenli olarak alın.

Bahar silindiri

Sommeat Tatlı, problemleri döken bazı tüyler var. Kedi ve köpek tüylerinin zarar vermediği bilimsel kanıtları rahatsız edebilecek bir görüntüyü ortaya çıkarır. Giysilerinize enfekte olmak için yaylardan kurtulmak için harika bir çözüm var: Toplu Tüy Rulo! Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan bu araçla, kedinizi terk eden yaylardan kolayca kurtulabilir.

Anne ve Su Tankı

Anne ve su kapları, onları evde besleyen her hayvanın en önemli değerini besler. Özellikle evden uzak durmanız gerekiyorsa, anne ve özerk su tankları çok yararlıdır. Özellikle su gereksinimini ortadan kaldırmanın büyük önemi için, “Suyun bitmiş olup olmadığını merak ediyorum”, endişesi yaşamak zorunda değildir.

kedi

Kediler taranmayı sever. Kedi sandığı, springs’in sağlığı açısından saçı toplamak için oldukça yararlıdır. Ayrıca, mücadelenin elinizi aldığınızda çok çılgın olduğunu görmek için paha biçilmez.

Kedilerin en azından oyun oynamak için köpek kadar ihtiyacı var. Bir oyuncak olarak, evdeki önemli nesnelerinizi seçmeden, bir kedi oyuncak bulmalısınız. Enerjinizi silmek ve evde zevk veren bir kedi oyuncağını atma ihtiyacını çözmek için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.