Genellikle kendimizi basit köleler olarak görüyoruz, kediler ilgilendiğimiz gibi mevsimsel değişikliklerden etkilenir. Her ne kadar katkılar onları sıcaklık değişikliklerinden uzak tutsa da, birkaç şeyin farkında olmaktan çok daha keyifli şeyler yapabiliriz, çok daha rahat olabiliriz.

Evden ayrılmaktan hoşlanmayan kediler için öneriler.

Kıllı arkadaşınız sosyal ortamları sevmiyorsa, evin ısısını sabit bir seviyede tutabiliyorsanız, havanın dışındaki hava değişikliklerinden kolayca etkilenmediğini gösterir. Isıtıcıları evde kış günlerinde yalnız bırakırken kapatırsanız, en azından bir odanın ısısını tutar ve bir kedinin odanın kapısının kapısı çok güzel olacaktır.

Eğer yerde uyumak için bir kediniz varsa, yatağınızı bir yere getirmelisiniz. Soğukta, özellikle daha yüksek kedilerde, özellikle de yüksek kedilerde, bu ortak bir şikayete yol açabilir. Yatağı taşırken, uçabileceğiniz günlerden çıktığında yatmanın yolunu da organize etmelisiniz.

Sokak kedileri de insandır … Luna! Kedi

Kediler, soğuk algınlığına uyum sağlamak için tüylerini kalınlaştırır ve yoğunlaştırır. Evde bir tüy sorunu yaşamak istemiyorsanız (aslında yaşıyoruz, ama en azından seviyeyi en aza indirmek için) ve yerel kediniz genellikle bahçededir.

Sokakta yaşayan kediler için kedi evleri satın alın, yerden daha yüksektir. Bahçede yaşayan kedilerin anahtarları da zeminde yüksektir. Kapılarınızın rüzgar yönünde olmadığından emin olun.

Kedilerin evlerinin veya kedilerinin ıslak ve nemli olmadığından emin olun.

Belki de yatağı almak için evlerine ilave yatak koyun.

Sıcak aşk kedileri

Özellikle, otomobil sahipleri, kedilerin sıcak ortamları sevdiğini unutmamalıdır. Sokaklarda veya garajda kalan araçlarının motorlarının sokaklarda sıcak olduğunu kabul eden çiftçilerin kursları, motorun onlarla ölümcül olabileceğini bilmiyorum, kaldırma aracının önünde olabilirler. Arabanızı çalıştırmadan önce, bu sevimli faktörlerin hayatını kaydetmek için kaputun kaputundaki kolayca yapabilirsiniz.

Evde eski fırınlarınız varsa ve kullanırsanız, kedilerin çok meraklı hayvanlar olduğunu unutmayın, bulduğunuz her deliğe girilir. Bizim arasındaki pussy’yi seven psikopat varsa, unutabilirsiniz.

Yemedim, içmedim. Hala yüz yok

Kediler başka bir kişiliğinde yalnız, çünkü başka bir kişiliğe sahip olduğumuzdan beri, çok fazla zevkten hoşlanmayan sevgi dolu biri. Uyarı; Yapmanız gereken günlük görevlerden biridir, bağlı olarak bir iyilik değildir. Bu yüzden, çok uzakta sevmiyorsan hissetmiyorum.

Yiyeceklerinizi ve sularınızı balkona koyarsanız, sizi dondurmak zorunda değilsiniz. Öyleyse birkaç kez bir göz atın. Aynısı sokak kedilerinde geçen yiyecek ve sular için de geçerlidir.

Evet, şimdi bir kutuplu battaniye gibi turlarımızı kullanmak için PooFuduk arkadaşlarımızdan yeterince alabiliriz, ipek tüyleri okşarken bizi mutlu edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.