Yaz sezonu güzel, dolgunluğu; Ancak aylar beklenirse, aynı zamanda bir kuş gibi uçan bir kuştur. Zamanı durdurmak mümkün olmasa da, gelecek yaza kadar güzel anıları kabul etmek ve aromatik yaz tatlarını kullanmak mümkündür. Yaz aromalarını mahrum edemeyen 5 pratik mutfağı:

Yapmak

Yaz yaz aylarında neşeli toplama taşıyan yaz meyveleri güzeldir, ancak zamanlar ne yazık ki biraz kısa. Kış aylarında kışın gibi kokulu kokular, kiraz ve agrimial üzümleri kaybederseniz ve kendi ev reçelleriyle sıva silahları! Tarif çok basitse: 1 kg şeker ile 1 kg meyve çarpışmasından 12 saat sonra. Kendi meyve suyu meyvelerinizi pişirin ve suyun limonun yarısından çekinceye kadar pişirin. Çok kolay!

Kış'ın yenebilecek yaz lezzetleri !

Dondurucunuzu doldurun

Dondurucu ile bir buzdolabınız varsa, sahip olacak kadar şanslısınız. Çünkü çarpıcı bir çok yaz ve lezzetli sebze başına kışın hareket edebilirler. En güzel sebzeler olan enginarlar, bezelye, taze ve Barbunian fasulye gibi sebzeleri çıkardıktan sonra, bölümleri ayırın ve buzdolabı torbalarına bölün ve onları dondurucuda ortadan kaldırın.

Kış'ın yenebilecek yaz lezzetleri !

3. Satın alma olmayacak.

En geleneksel kışlık hazırlıklarından biri yaz aylarında üretilen salatalıklardır. Lahana, karabiber, domates ve hornman gibi sebzelerin yanı sıra; Aklında olan her türlü sebzeyi döndürebileceğinizi unutmayın.

Kış'ın yenebilecek yaz lezzetleri !

Güneşin gücünden yararlanın.

Mutfakta, hazırlık yapıldığında, hazırlık yapıldığında, hazırlık yapıldığında mutfakta kurutulur. Çim ve kuru sebzeler son derece lezzetlidir, çünkü onlar onların günbatımını ve en uzun süredir. Bir balkonunuz veya güçlü bir terasınız varsa, halatın belgelen veya Bamya gibi sebzeleri çıkararak kurutabilirsiniz.

Kış'ın yenebilecek yaz lezzetleri !

Yaz domateslerinden vazgeçmeyin.

Kışın en eksik olanlardan biri, yemeklere başka bir aroma ekleyen yaz domatesleridir. Kış aylarında üretilen taletler nedeniyle mahkum edilmemesi için, yaz mevsiminde zarif domatesleri aldıktan sonra, kubbe yöntemi sayesinde ayları bardaklarda tutabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.