İnsanlar ikiye ayrılır: Kışın kışa gitmesi için mevsim olarak görenler … Midenin nezih olduğunu görmek için huzur. En güzel yerseniz, kendi zevkinizi kendi zevkinizle yapın, konservatuarınız olacak, şüphesiz. Konservatuvarı aradığımızda, gözünüzün önünde devasa bir alanı canlandırabilir. Eğer gerçekten ikinci kategorideyseniz, balkonunuzu bir konservatuvarı, sadece birkaç küçük dokunuş haline getirmeniz gereken kış şeylerini dört gözle bekliyorum.

Küçük büyük öneriler; Bir bahçe anlamlı değil. Peki, bahçenin ikliminde ve açık alanda çok fazla devam eden saksı bitkilerin tencereleri nelerdir? İlk ipucumuz Schefflera tesisi olacak. Beklemesi ve yetiştirilmesi çok kolay olan bu bitki, doğrudan güneş ışığına ihtiyaç duymaz. Ortam sıcaklığı onun için yeterli. Bu yüzden camla çevrili, konservatuarlar için çok iyidir. Birkaç Schefflera’yı bahçenize veya balkonunuzun büyüklüğüne göre yerleştirebilirsiniz. Bunun dışında, diğer bitkiler, Ficus ve Dracaena çeşitleri olarak sayılabilecek konservatuar için uygundur.

Konservatuar için rehber.

Ahşap sıcaklığı ve ferforje uygunluğu.

Orta büyüklükte bir ahşap geçişi ısıtmak için en etkili yollardan biri. Balkonunuzun alt kısmını ahşap zeminlerle kaplayabilirsiniz, bir tezgah çöp meyveleri veya paletler yaratabilir veya masanızı ve cildinin donmamış ahşap sandalyesini tercih edebilirsiniz. Dövme demir bir sehpa ve aydınlatma aksesuarlarıdır. Odunları birleştirebileceğiniz özel parçalardır. Renkli yastıklar, her zaman bir köşede durur veya battaniyeler ve yumuşak yastıklar burada geçen saatleri uzatmak için yeterlidir.

Konservatuar için rehber.

Fotoğraf: Digsdigs.com.

Açmak

Kış bahçelerinin daha parlak olması beklenmiyor. Zayıf bir bahçe aydınlatması ruhunuzu dinlendiren ruhunuzun üzerinde zayıf bir etkisi için idealdir, ancak oturup kitapınızı okumanıza izin verir. Mumlar, Kukiles veya küçük sıralı ışıklardan yararlanabilirsiniz.

Konservatuar için rehber.

Fotoğraf: Planet-DECO.FR.

Aksesuarlar

Konservatuar için rehber.

Fotoğraf: Alvhemmakleri.se.

Sandalyelerinin yastıklarında ve bankanın yastığında, masanızda veya yastığınızda kullanan döşeme kumaşının renkleri, oluşturacağınız her şeyi tamamlayacaktır. Gri, öde, bej tonları, gövde ve üzerindeki düşük dereceli desenler istenen atmosferi yaratmaya yardımcı olur. Ek olarak, etnik desenli kırıklar karakterleri saklamanıza izin verir.

Konservatuar için rehber.

Fotoğraf: Bloglovin.com.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.