En keyifli ve uzun sohbetler sevgiyle bir masa tarafından yapılır. Aileniz ve misafirlerinizle unutulmaz bir gece geçirirken, özellikle zarif bir masada hissedecek olan şık bir masada da bulunabilirsiniz.

1. Bir konuyu belirleyin

Zarif ve eğlenceli bir masa tasarımını düşünürseniz, çalışmaya başlayın, tablonuz için bir konu belirleyin. Konuyu belirlerken, mevcutsa özel günler ilham alabilir; Özel bir gün veya tatil kurmazsanız, Grup grubunun ana bilgisayarına yönlendirebilirsiniz. Örneğin, klişe-kırmızı peçetelerle yeni yıl masasının yapımına uymazsanız ve tablodaki koniler gibi doğal aksesuarları yerleştirin; Vintage yemek ekipmanlarını ve aksesuarları kullanmanızı sağlayan zarif bir çanak çömlek tasarımı hazırlayabilirsiniz.

Konuklarınızın unutamayacağı bir masa için 5 püf nokta !

2. Ayrıntıları atlamayın.

Ayrıntılar, misafirlerinizi mutlu ederken, yıllar sonra davetiyeyi hatırlayabilirsiniz. Masanızda yer alan aksesuarda, yemekler, çivilere ekli kartlar, çivilere ekli kartlar, ya da komik afişlerle insanlarla süslemeleri süslemek için biraz yaratılış yapabilirsiniz. Bu, sınırınızın diğerlerinin diğerleri değil!

Konuklarınızın unutamayacağı bir masa için 5 püf nokta !

3. Kontrast renkleri kullanın.

Akıcı bir masa tasarımı her zaman çalışırsa kontrast renkleri kullanın. Siyah ve Beyaz, Kırmızı-Beyaz veya Mavi, Yeşil, Yeşil, Yeşil, Yeşil, Yeşil, Güçlü, Güçlü bir görsel efektin yaratılmasının yanındaki konukların iştahını rahatlatabilir.

Konuklarınızın unutamayacağı bir masa için 5 püf nokta !

4. Doğru sunum plakalarını seçin.

Tüm püf noktaları, atıştırmalık türleri, meze, ara ısıtma, masalarında kullanan uygun servis plakalarını, ana yemek ve tatlılarla süslenecek ana yemek ve tatlılarla süslenecek ana yemek ve tatlılarla süslenecek. Örneğin, özel kaseler salatalarının sunumunda, mezeler için basit ve serpiştirilmiş bulmaca noktaları; Destek braketini tatlı ve kek için kullanabilirsiniz.

Konuklarınızın unutamayacağı bir masa için 5 püf nokta !

5. Çiçekleri hatırla.

Polen değil! Masanızın temasını seçmeye karar veren taze çiçekler, ortadan birine havayı değiştirecek kadar etkilidir. Bununla birlikte, masaüstünüze dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır: Masanızdaki çiçeğiniz olmalıysanız, dikey ve büyük bir çiçek yerine yatay ve yüksek olmayan bir düzenlemeyi tercih etmelisiniz. Küçük bir fark yaratmak istiyorsanız, her hizmetin yanında ayarlanan küçük vazolarda küçük paketler yerleştirerek masaüstü tasarımınızdaki son dokunuşu yapabilirsiniz.

Konuklarınızın unutamayacağı bir masa için 5 püf nokta !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.