Aslında, kapıyı açmak için yeterlidir ve köpekleri dondurmak için eve girerler. Binlerce yılı bin yılda görmediyseniz, insanlar şaşırırlarsa, insanlar şaşırır. Ama aynı zamanda mutlu hissediyorlar. Çünkü bu neşedir; Saf aşkın işaretini, taahhüdün belirtileri ve taahhüt belirtileri ve kendilerine sonsuz olmayan aşkı yapmak çok kolaydır. Akılda seni özleyecek bir oyuncak, bazen köpekler deli olabilecek köpekler yaratabilir. İşte köpeklerin en popüler oyuncakları:

Renkli oyuncak çiğnemek.

Köpek seçenekleri, köpeklerin başından itibaren oyuncak çiğneyecek. Örneğin, oyuncak kemikleri köpek sahiplerinin çoğunu sevdikleri şey olabilir. Çıkar ve atarsanız, yaşamak için çılgın bir duygunuz olacak, kemikle oynama arzusunu artıracaksınız.

Dişlerin plastik ve köpekleri oyuncak kemikleri olarak çalmak için birçok oyuncak var. Biftek şeklinden uzak durun, hacılar bitişik değildir ve köpeklerin kaybolmaya ve molalar olarak oynamaya hazırlanmasını sağlayan bıçaklar.

Aslında sadece tenis topları

Köpeğinizi parkta alırsanız, “Topu Bobby Getirin!” Köklerle başlatılan topu seçmeye dikkat etmelisiniz. Topları renkli ve farklı şekillerde satın almak isteyebilirsiniz, ancak köpekler en konforlu oynar ve dililatör gibi musluklar haline gelen dillerini ve tek top tenis topunu görürler. Tenis topu alır ve parkta oynarlar. Her iki tenis topunu da sipariş ederseniz, yanıt verir: Excel’i ve doğru boyutta kolaydır.

Hem oyuncak hem de arkadaşlar

Teddy oyuncaklar, aşk köpekleri, listemizde gerçekleşti, onları koruyan oyuncaklar olarak say. Eğer evden uzaksanız, yeniden başlatmayı ve eve gelip eve gelip eve gelip eve gelmeniz için sevinirsiniz, doldurulmuş bir oyuncak, yokluğunuz sırasında bazı evler alacaksınız, yalnızlığı rahatlatabilirsiniz. Bazen eve döndüğünüzde oyuncaklar bulursunuz. Korku filmlerinde oyuncaklarla karıştırmayın, dönüşünün köpeğinizin oyunu oynadığı tek nedeni.

Ödül

İşte köpeğin “Pati!” Her iki oyuncağın annenin kemikleri olduğunu söylediklerinde dört rüzgar rüzgarı vermeye ne dersiniz? Denenir başlamaz, kemiklerin paketin sesinden aldıklarını tanıyan kemiklere, gerçekten deli olan köpeklere neden oldu. Bilinçliyken gülümseyeceğinizi bile görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.