Yaratıcı tasarımın en son fikirleri, koşucularınızı koşucularınıza yapmak için ayağınıza geldi! Evin söylediğinde bizimle ne zaman tepki verdiniz, en yaygın yer salondur, bu da oturma odası değildir? Uzun zamandır kısa olan biri bir süredir kapsamlıdır. Doğru dekorasyon yöntemleriyle dekore edilmişseniz kapanmayın, gerçekten çok faydalı olabilir, ama aslında. Bir bombardıman koridoru ile çok sıkıldım ve odaya sıkılmadınız mı? Evinizi küçük dokunuşlarla pratik ve zarif bir ortamda yaptığınız ilk eteri olan koşucularınızı dönüştürmek mümkündür!

Mavi duvarları boyayın, her ikisini de seversin.

Koridorun duvarlarını doğru renk yönünde boyayarak çalışmaya başlamak faydalıdır, çünkü dışarıda açık olmadıklarında genellikle karanlıklar. Işık olmayan bir odada yaptığınız şey, doğru aydınlatma karşısında kaybolur! Hafif bir problemin var ve şirketiniz biraz daha zordur, ancak karanlık duvarlardan vazgeçemezseniz imkansız değildir. Dekorasyon eğiliminin son yıllarının başında stres kapağı ile geniş bir koridor elde etmek mümkündür. Geniş bir hava eklemek için duvarlarınız için duvarlarınız için dekoratif aynalar da olabilir.

Bir depolama alanı olarak: Koridor.

Koridorunuzda parlak bir atmosfer sağladıktan sonra, küçük dokunuşlarla boyayabilirsiniz. Çoğunlukla, gereksiz yere görünen istatistik uygulamaları ile pratik bellek alanları oluşturmak mümkündür. Yani ayrıca ortamın görselleştirilmesine de sahipsiniz. Öte yandan, veteran rahatsızlıklarının yükü de kolaydır, kötü mü?

Sanat koridorlar içindir!

Röküntüğinize rögarlığınızı duvardaki çerçeveler ve toplu tablolarla eklemek mümkündür. Ek olarak, genel tasarıma ek olarak, basit çizgileri içeren bir halı, bir integraldir. Küçük bir kütüphane ile birleştiren küçük puflar, koşucunuza sıcak hava ekleyebilir.

Burası oturma odası değil …

Çalışmanın ve geçirdiğiniz zamanın, ikametinizin diğer odalarında koşucularınız için koridorlarda olduğuna inanmalısınız. Eski, karanlık ve boş kurtulduktan sonra, ziyaretçileriniz sizin için çok daha keyifli olacaklar. Kursu terk etmek istemiyorsunuz, eminsiniz. Salon yerine salonda oturmak istiyorsanız tüm bu değişikliklerden sonra cerrah!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.