Zevk, kendi ellerinizden eve gelen bir masada zevk keyfidir! Konuksever tabloyu elinizin tadını çıkaran zarif yemekler ile istiyorsanız, yerli ortamdaki mükemmel yemeklerimizi kontrol edin:

1. Konuyu belirleyin.

En zarif gıda ekipmanlarını veya masa aksesuarlarını seçmek yeterli değildir. Davetiyenizin benzersiz bir ruhuna sahip olmak istiyorsanız, masanızı hazırlamadan önce çalışmak üzere bir konu belirleyin. Örneğin, çok arkadaş canlısı bir arkadaş grubunu barındırmak istiyorsanız, paylaşılan zevklerini yansıtan bir konu seçerek onları özellikle kendilerini hissedebilirsiniz. Tüm davetiyelerinize hazırlanmak için masanızı küçük bir isim veya notlar ile hazırlayabilirsiniz. Ya da festival bir tabloda tüm ailenize giderseniz, nostaljik detaylara sahip renk ekleyebilirsiniz.

Mükemmel yemekleri yapmak için rehber.

2. Peçelerin ütülendiğinden emin olun.

İyi bir davetiyeyi belirlemenin ilk kuralı, masa örtüsü, koşucular ve peçeteler gibi doku malzemelerinin kusursuz ve tıraş olmasıdır. Yer işaretçileri veya kırışıklıklarla kaplı bir kapak, masanın estetik görüntüsünü bile rahatsız edebilir.

3. Masa yerleşimini alın.

Tamamen bulaşık makinesine dayanırken, masanızı hazırlarken bazı temel kuralları karşılamanız gerekir. Plakaların üstten aşağıya doğru sıralandığında; Çorbanın çatısı orta büyüklükteki ve servis plakasının sıcak plakasından izlemelidir. Çatal metre sırasına göre, konut yerleşimi kullanım sırasına göre faydalı olabilir.

p>4. Simetriye dikkat edin.

Çok görünür bir tablonun en önemli sırlarından biri, her şeyin simetrik masaya yerleştirilmesi ve masanın üzerinde düzgün olmasıdır. Konuklarınız gelmeden önce, masadaki tüm nesneleri kontrol etmeye değer.

5. Şık aksesuarları kullanın.

Tablo, kurutma zirveleri için zarif aksesuarlar olarak kullanılmazsa. Örneğin, Treal katmanları veya şamdan aksesuarları gibi aksesuarlar içeren sayma dergilerini seçebilirsiniz. B. Taze ve taze çiçekler ve dikkatlice ayakta duran, ışık veya şamdan mumları. Aksesuarların kullanımına dikkat etmeniz gereken en önemli şey, abartıdan uzak durmak ve masanızın kalabalıktan görmesini önlemektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.