Mutfaktan geçmeyin! İştah açıcı parfüm kapandığında, en hoş konuşmaların fonu, ailelerle hazırlanan yemekler tarafından renklendirilir; Özet olarak, evin en sıcak kısmı mutfaktır. Özellikle, mutfağınızı kadınlar için evin en önemli parçasıyla yaparak daha faydalı ve neşelidir? Mutfağınızdan havayı çok fazla maliyet ve problem olmadan yapacak küçük dokunuşlarla değiştirmek mümkündür!

teknosehir.com adresimizde ilgili yazıdaki ürünleri aratabilirsiniz. Mutfağınızı küçük dokunuşlarla süsleyin

2. Bakınız, raf görmüyor

Mutfağın ideal dekorasyonu zarif ve işlevsel olmalıdır. Bu nedenle, duvarın raflarıyla ek bir depolama alanı elde edebileceğiniz için, tasarım kendi zevkinize göre, bu rafları dekoratif nesnelerle süsleyebilirsiniz. Daha önce donanım mağazalarında oluşturulan düzeltmeler, mutfağında istenildiği gibi kullanarak sempatik bir hava sağlayabilir ve süsleyin.

Mutfağınızı küçük dokunuşlarla süsleyin

3. Bütün mutfağınız çiçeklenir.

İnsan psikolojisinin olumlu etkileri, evin dekorasyonu, mutfağınızın çiçeklerinden yoksundur. Tesisin veya birden fazla yaprakların yeşil duvarlarının rafları mutfağınızın bir köşesinde olacak, ortadaki havanın havasında neşeli duvarın raflarını süsleyecektir!

Mutfağınızı küçük dokunuşlarla süsleyin

4. Çantaları ceza.

Canlı renklerde, tasarlanan perde modelleri, mutfağınızdaki havayı değiştirecek kadar etkilidir. Özellikle çiçek desenleri ile çamaşırhane mucizeler yaratabilir; Kumaş üzerinde yan renklerle masa örtüsü / peçete gibi aksesuarlar tasarlayabilirsiniz. Mutfağınızdaki renk uyumu çok, ama zevk alacaksınız!

5. Öneminiz genellikledir.

Raflar, neşeli perdeler; Kişisel yorumunuzu mutfağınıza renkli bir masa ve sandalyelerle ekleyin. Örneğin, bir duvarı renk çerçevesiyle veya mutfağınızda, günlük notlarınızı yazabileceğiniz nostaljik bir kara tahta ile ayırabilirsiniz.

Mutfağınızı küçük dokunuşlarla süsleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.