Maydanoz ve taze dereotes tutmak için.

Maydanozu ve DeReot’u havlu peçetesinin üzerine taze tutmak için kirişlerde sarın. Ardından, havayı buzdolabında gerilmiş film ile kaplı olanı yerleştirin. Böylece maydanozunuzu çok daha uzun ödün vermeden kurtarabilirsiniz.

Dondurmaktan korkma

Doğru dondurma tekniklerini uygularsanız, ürünlerin kalitesinde değişiklik yoktur. Dondurucudaki dondurucudaki ilk günün tazeliğini koruyabilirsiniz.

Tavuk ve yumurta yüksek.

Bakteriyel safsızlıklardan kaçınmak için, yumurta ve çiğ tavuk ürünlerini buzdolabınızdaki en düşük rafta saklamalısınız. Öte yandan, kutudaki yumurtaları çıkardıktan sonra ayrı bir kapta saklamak daha pratiktir.

Gevrek çörek için

Hazırladığınız burritonları pişirmeden önce, buzdolabında 2-3 saat dinlenebilirsiniz.

Farklı renk kesme tahtaları kullanın.

Farklı ürünler birbirinden ayırmak için farklı renk kesme tahtaları kullanmanız gerekir. Aynı zamanda, onlarla birlikte kullanılan kesme eklemleri ahşap yerine olmalıdır. Ahşap kurulların temizliği her zaman tamamen yapılır. Mikrahın plastik kesme tahtalarından et, tavuk, salata için farklı renklerde kullanılmasını önlemek mümkündür.

Meyveler rahat meyveler!

Meyvenin oda sıcaklığında taze kalmasını istiyorsanız, hiçbir zaman çantaları beklememelisiniz. Çok daha uzun süre taze kalmak için geniş bir plaka koymak için çantaların meyvelerini göreceksiniz!

Mantarlar yıkanmaz

Yeşil salataları bıçakla kesmeyin.

Salatası hazırlarken, yeşilliklerini bıçakla kesmek yerine bıçağını bıçakla almayı tercih ederler. Yani vitaminler onlara kalır!

Tank patatesleri depolarken

Uzaklaştı ve merhem dolu bir konteyner korumak için hemen kullanmayan patateslerden kaçındı.

Muzları ayırırsanız, kahverenginiz, bir bütün olarak bırakın, bu yüzden onları saklarsanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.