Işık tüm hava havasını değiştirir. Romantik akşam yemeği masanın üzerine masaya yerleştirilmez, veya Sevgililer Günü’nün patlaması bir fırsat değildir. Romantik bir atmosfer hakkında konuştuğumuzda beyaz ışığı unutun. Hastane odası gibidir! Sadece çift değil; Üzüntü sevenler aynı zamanda favoriler ve yelkendir. Ya da belki üzgünler çünkü yalnızlar, ama başka bir konudur.

Özetle, evinizde romantik bir ortam yaratabileceğiniz aydınlatma seçenekleri hakkında konuşalım, kaybettiğiniz tutku ve duyguya tutku tutun ve hemen gitmek ve hemen yaşamak istiyorsunuz.

Lambader olmadan romantizm olmadan.

Kütle lambası olarak bilinen lambaların çoğu, oynatılabilecek alandaki ışık ışığı dozunu yapılandırabilir. Özellikle koridorlar için, çelik gövde, hasır lambalar ve LED çok zariftir.

Romantizmi artırmak için aydınlatma seçenekleri.

Duvar lambaları

Utangaç ışığına ek olarak, romantizm evinize nostaljik bir atmosfer ekleyen cam taş duvar lambalarıyla güçlenemez. Psoriasisin dökümcülat uygulamaları da odanızı ve tüm havayı değiştirecek bir aydınlatma seçeneğidir. Yalnızca bir veya daha fazla veya daha fazla veya daha fazla veya daha fazla veya daha fazla veya zayıf bir ortam oluşturabilen duvar lambaları aynı anda da sağlar.

Romantizmi artırmak için aydınlatma seçenekleri.

Koku mum

Dünyanın en rasyonel ve materyalisti insanları bile romantizm, hoş kokulu yelken ve tütsü akla geliyor. Odanın farklı bölümlerini bilgilendirerek kalpleri ve kokulu mumları veya çiçek açan denizcini okuyabilirsiniz. Sıradaki hafif bir müzikle hangi büyük kalp var?

Romantizmi artırmak için aydınlatma seçenekleri.

Vazgeçilmez oda lambaları.

Yatak odanız için pastel ekranlar seçebilirsiniz. Pembe, krem ​​ve beyaz lambalara ek olarak, kırmızı ve bordo ekranlar, tutkuyu romantik bir şekilde yansıtacak şekilde aydınlatma seçenekleridir. Klasik bir romantizmi odanıza püsküller, taşlar veya şeritli lambalarla davet edebilirsiniz. Güzellikle çakışıyor.

Romantizmi artırmak için aydınlatma seçenekleri.

Basit olanlar için kağıt lambalar.

Son yıllarda, yapışkan dekorasyonda minimum mobilya tercih edilir. “Onu sevmeyi seviyoruz, ama Tito’nun gülleri ile işlere ulaşamıyorum.” Kağıt lambaların sizin için olduğunu söylerseniz. Hem tavan lambası hem de bacaklar gibi seçenekler var.

Romantizmi artırmak için aydınlatma seçenekleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.