Akvaryum, gördükleri rüyalarda her yere gidiyor, aslında özünde olduğunda özünde iyi bir insan olduğunda, gelecek net olmadığında net değil. Çünkü bu gerçekten sabır gerektiren bir şirkettir, bu işi hayalinizde bile yeniden yatırıyor. Ancak hobiyi görürseniz, hobinin yanı sıra tedavi etmek için! Tabii ki, bu çalışma, güzel bir dekorasyonun olduğu yerin doğal harikalarını uygulamak istedikleri evle ilgilenenlerin akvaryumunun bir dekoratif tarafına sahiptir.

Akvaryumlar zaten 2016’dan beri zaten tasarımcıların bir modası olarak moda. Bu sanatı keşfederek, bilgiye, akvaryum malzemelerine ve çok fazla Savra’a ihtiyacınız var. Aynı zamanda bu sabrı gerektiren binlerce tür ve sanat modeline sahiptir. Burada en yaratıcı ve güzel akvaryum var:

Akvaryum kumu.

İlk olarak, kalite ve akvaryumda yaşayan yaratıklara zarar vermeyen doğallıkta akvaryum kumu veya çakılların doğallığına ihtiyaçları var. Bu tercihi yaparsanız, temizlenmesini kolaylaştırmanın kolaylaştırılmasını kolaylaştırdığından emin olun. Ek olarak, iç cihazdaki renk seçimine uygun tercihleri ​​yapmak faydalıdır. Balık ve bitki türlerine göre, beslenirler, akvaryum arenasının özellikleri değişebilir.

Hiçbir şeyin plastik veya yapay olmadığını bilmelisiniz, bu da size doğal güzelliğini verir. Akvaryumun en iyi kurulumu yaşayan bitkidir. Bakım Sabır gerektiren akvaryum bitkilerini desteklerseniz gözlerinizi ve hobilerinizi alabilirsiniz.

Akvaryum ısısı.

Akvaryumdaki suyun ısısı 18 ila 25 derece olmalıdır. Deniz bitkileri ve balıklar ısı montaj varlıkları değildir. Bu nedenle, su derecesini sağlamak için bir akvaryum ısıtma maddesine ihtiyacınız var. Akvaryumu odaya yerleştirmeyi planlıyorsanız, odada uyudular, gece levhasının kaybolabildiğinden sessiz bir ısıtıcı almaya değer. Sıcaklık gereksinimini tercih ettikleri balık ve ekipmana göre de ayırt edebilirsiniz.

Akvaryumun aydınlatılması.

Bu, en önemli gereksinimlerin başlangıcında. Resepsiyon sırasında diğer şeyleri dikkatlice tedavi etmelisiniz. Çünkü bir hata yaparsanız, balık ve bitkilerin etkilemesi zordur. Akvaryumun aydınlatmasında bulunan balıkçılık ve bitkilere duyarlılığı bilmelisiniz. Örneğin, bir tür Cichild balığı beslerseniz, güçlü bir aydınlatmaya ihtiyacınız yoktur. Ancak, bitki aydınlatması yapmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan en önemli şey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.