Belki Ramazan ayısı yılının saf ve tatlı zamanını kırdı. Ramazan boyunca, sağlık ve zevkinizi rahatsız etmeden hızlı bir şekilde çok basittir. Özellikle Sahur Times için, bu sahrenin ışık tarifleri sayesinde, eğlenceli ve sağlıklı hissedebilirsiniz. Hasta, iftar masasının tadını çıkarmanın tadını çıkarabilir!

1. Sahur için yumuşak tarifler: yeşil mercimek salatası

Bölgede hafif yiyecekler yemek istiyorsanız, kavrulmuş hamur ve yiyecek yerine hafif besinler ve proteinler tüketmelisiniz. Böylece sizi gün boyunca toksik tutabilir ve sağlam tutabilirsiniz. Vücudunuzdaki gereksiz şeker ve karbonhidrat yüklerini öldürmek yerine, onları uzun süre kontrol etmeye çalışın ve biraz olmayan yeşil mercimek salatası deneyin. Yeşil kakık filtrasyonundan sonra 1 kase ve yeşil sebze ve damat koydular. İsterseniz zeytinyağı, nar ve pişmiş karabuğday ekleyebilirsiniz.

Sahur için kalorisiz tarifler.

2. Kattaki bir ışık tarifi: sebzeli krema tavuk.

Beyaz ızgara et, Sahur Hafif Yemekleri olarak adlandırıldıklarında oldukça doğru bir alternatiftir. Tavuk ve balık etinde saf protein ve doymamış yağ asitleri, kalp sağlığı için yararlıdır. TOK Sabitleme özelliği ayrıca, tencereye nöbet takarak tava / ızgarada büyük bir tavuk filetosudur. Hazırlık kreplerinde 1 yumurta, süt ve unu sarın. Günün daha az susuzluğunu kazanmak için, mini genişliğinin yanındaki küçük bir kase yoğurt tüketir.

Sahur için kalorisiz tarifler.

3. Sahur için hafif bir teklif: yoğurt ıspanak yemeği

Etin kurtarıcı yenilmez, ıspanak kasesi, fiber mukavemetinin yoğun içeriği arasındadır ve midede uzun süreli direnç sağlar, mide üzerinde şişirilir. Ispanak unu zeytinyağı ve domates püresi ile dökülmesi yoluyla, mineralleri, yiyeceklerine çok fazla yoğurt dökerek önceden tasarruf edecektir.

Sahur için kalorisiz tarifler.

4. Bakire yemek tarifleri: aşı çorbası Ayran

Eğilimli olmayan yemeğin başından beri El Ayran elbette gelir. Ayran’ı yalnız bir yemek olarak tüketmek istiyorsanız, buğdayı ve pişmiş nohutları yerleştirin; Ramazan’ın sıcak günleri için bol ve ferahlatıcı bir alternatif olan Ayran aşı çorbasını tüketebilirsiniz.

Sahur için kalorisiz tarifler.

5. Yanında Hafif Yemek: Hindistan cevizi suyu

Kokossaft bir yemek olmasa da, Sahur için hafif yemekler eşlik edebilecek bir su ve mineral kaynağıdır. İçerdiği minerallerle, gün için kötüleşen elektrik dengesine uyan doğal hindistancevizi suyunu tercih edebilir.

Sahur için kalorisiz tarifler.

Sadece yemek değil, aynı zamanda müstehcenler de yerdek. Ramazan’da nasıl besleneceğini bilmeniz gerekir, yazımızda çok daha fazlasını bulabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.