Pufbudic tüyleri, özel türleriyle, TRISPAS Barajı tavşanları olan tavşanları olan tavşanların sevgisi ve öpücükleridir. Kulaklarına odaklanan tavşanlara bakmak, kulaklarına gitmek istedikleri noktaya gitmek için kulaklarını dikmek harika. Çünkü eğlenceli ve dostça.

Bu şekerlerden biri, evinizi istediğinizde sizin hakkınızda önemli bilgileri bilmeniz gerekir. Uyku beslemesi hassas hayvanlar, tavşanlar, korkmaz, vurgulamadan, her biri için sevgi ve dikkat etmeniz gerekir. Tavşanı beslemek isteyenleri eklemek istediğiniz 5 önemli bilgi.

1. Çok hızlı göze çarpıyorlar.

Tavşanlar doğada bir avcı değildir, ancak içgüdüsel olarak avcılık pozisyonunda, kaçma, korkma ve emin olun. Asla gürültülü bir tavşan olmamalısın. Özellikle, kedilerde ve köpeklerde tuvaletlerin eğitiminin en yaygın durumu, idrarını yapmazlarsa, en yaygın gelen durumdur. Orada bu tavşan kaybettin. Ek olarak, soldaki daha fazla hakları vurgularlar. Yeterince hastaya sahip değilseniz tavşan almayın, “Tondaki sesimi çığlık atmıyorum”. Söylediğinde tavşan almayı bile düşünmeyin. Banyoyu doğru yerde yapmaya başlarsanız, örneğin lezzetli bırakabilirsiniz.

Tavşan Beslemek İsteyenler İçin Kritik Bilgiler ...

2. Mutlu olduğunuzu anlamak çok kolaydır.

Tavşanın keyfi yerinde iseniz, dişlerinizi yazarken, koştururken ya da havaya koştuklarında aniden durup dururken çok fazla zengin yalıyor, KLAMMT dişidir. , Onlara katılıyorum. ” Diyorsun ki. Midede olan ünlü tavşan duruşu, rabenin huzur içinde olduğunu göstermektedir. Tavşan yemini sevip sevmediy mi merak ediyorum?

Tavşan Beslemek İsteyenler İçin Kritik Bilgiler ...

3. Bekleyen ve edebiyat.

Tavşanların kulakları, en iyi seslerini dinleyen onların sonunu hissedebilecekleri organik bir radarın organik radar özelliğidir. Kulakların azaldığında vurgulanır, havada dikildiğinde DREA’DA dikilir, kapıyı kapattılar. Blower’a girdiğiniz kapıyı engellediniz mi?

Tavşan Beslemek İsteyenler İçin Kritik Bilgiler ...

4. Havuç mu? Peki, sevmiyoruz!

Tavşanlar, efsanevi olduğu gibi, Haws tarafından çok meraklı değildir. Issız hayvanlar her türlü yeşillik çatı. Tavşan bölmelerine ek olarak, maydanoz, salata, yonca gibi ziyafet ürünlerini kullanabilirsiniz. Sularının her gün yenilenmesi gerekiyor. Saman ve kuru yabani otlar havada hariç bıraktığında.

Tavşan Beslemek İsteyenler İçin Kritik Bilgiler ...

5. Hijyen önemlidir.

Tavşanlar, geçişin yalama temizlenemeyeceği hayvanlardır. Kafesle yaşadığı oda kesinlikle farklı olmalıdır. Yiyecek, su ve bir tavşanı aynı kafeste koymamalısınız.

Tavşan Beslemek İsteyenler İçin Kritik Bilgiler ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.