Dünya sadece bir müzik türü değil; bu bir yaşam tarzı. Hala kafadaki kovboy şapkası, belde kalın deri kemer olan insanlar dünyada. Dekorasyona yansıysanız, dostça tarzın her zaman yoğun aile sekmelerinin, akustik şarkıların ve sanatın yaratıcı olduğunu düşünmesi mümkündür. Özellikle, filmlerde bir evde bir evde bir ülke varsa, bu evde mutluluk demektir. Hafif ışık ve büyük lambaların temasını getirin, gerçek alan mutfağı, insan burnunun aşırı davranışı olarak pastanın temasıdır. Yiyeceklerin tadına bakan kovboy kalpleri, onları ülkelerin süslemelerine götürmek için faydalı ve zarif görünmelerine izin verir.

Koyu ahşap ve kırmızı patlama

Büyük ahşap zeminler, ahşap tavan kirişleri degrade ahşap dolapları ile harika bir ahşap topluluk gösterebilir. Bütün bu malzemeler, primstant ruhunu mutfağınıza getirebilir. Ülke mutfak için rustik seçenekler yapmak zorundadır. Mutfağınıza, koyu ahşap ile donatıldığı bir bordo ve kırmızı bir görünüm ekleyebilirsiniz. Böylece hem ortaçağ ruhunu hem de kırsal yaşam tarzını yansıtan bir mutfağın olabilir.

Doğanın bir başka hediyesi: taşlar.

Doğa ve dekorasyon denirse, nedense, insanların başları ilk önce gelir. Mükemmel bir hediye olmasına rağmen, taşlar her zaman unutulur. Özne’nin niteliğinin mutfaklarda mükemmel bir imge olduğu ve mutfağınızı doğru ürün seçimiyle gerçek bir ülke mutfağına dönüştürebilecekleri taşların unutmayın. Ahşap, duvarlarda kullanacak olan mutfağınızın siteleri için güzel bir seçenek olacaktır. Ne zaman “benim için çok karanlık”. Eğer endişelenmenize gerek olmadığını söylersen. İlgili rengin bir halı ile, daha geniş bir görünüm kazanabilirsiniz.

Alan mutfak için modern hava.

Bir mutfak mutfağı baştan kalkarsa, saha mutfağını mutfağın modern dekorasyonu ile birleştirebilirsiniz. Ne yok, bu şekilde mükemmel bir görüntü belirir. Entegre mutfağınıza bazı doğal notlar almak için mumlar, çoklu ahşap mobilya veya beyaz dolap koyabilirsiniz. Bu nedenle, modern ve kırsal dokunuşlarla güzel bir mutfak dekorasyonu çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.