Yaz mevsiminin gelişi ile flakon moda talimatları yapmaya başlayan ve yaz dinamiklerini hissettiren; Bohem, çiçek ve geometrik desenler şimdi evlerde. Döşemelik kumaşlar canlı renkler, çiçek desenleri ve geometrik şekillerle süslenmiş; 2015 zaten dekorasyon trendlerini değiştirdi. Önceki yıllarda, sadece katı renklerle birleşen baskı dokuları bu yıl ev dekorasyonunda kapsanmış gibi görünüyor. Her ne kadar farklı desenler ve dokular aynı odada aynı alanı kullanmak için çok şık olmasına rağmen, bunu yaptıklarında hala ayrılmayan bazı kurallar var:

Renkleri renklerle denge.

Karışık desenler evinizdeki eğilimi kullanmak istiyor, ancak çalışmayı çalıştırabileceğiniz çalışmayı durduramazsanız, önce tüm dekorasyona ustalaşmak için ana rengi ve temayı belirler. Örneğin, yeşil ağırlıklı çiçek desenleri ve bu perdeler ile mavi renkte ağırlıklı bir kanepe kullanıyorsanız; Dengeyi garanti altına almak ve mevcut kalıpları ön planda çıkarmak için duvardaki boyayı isimde bilebilirsiniz. Renkte şüphe etmeniz gerekiyorsa, sıcak renkler içeren bir desenle bir desen deneyin. Çünkü sıcak renkler insan gözüyle farklı renklerde daha rahat hissediyor ve nispeten nispeten rahatlatıcı bir ölçek.

Yeni Trend: Parman Oranı Deseni

Cesur ol ama ölçüldü

Daha önce de belirtildiği gibi, bazı cesaret almak gerekir ve elbette karışık kalıpların karışımını toplayın. Bununla birlikte, cesur muamelenin gerçeği, tüm yazdırılan nesnelerin karıştırılmaması durumunda değildir. Burada zulmeği en önemli kural, kalıbı seçerken göze dikkat etmektir. Örneğin, geometrik baskı ile büyük bir oturma grubunuz varsa, bu oturma grubuyla birlikte kullandığınız tren treninde daha küçük bir stil ve gübre kumaş kullanmalısınız. Süreklilik modellerinin birbirlerinin üstünde olduğu odadaki farklı kalıplara sahip bir yer yaratmak için bir stil yaratmanın altın kuralı olduğunu unutmayın. Bu başka bir hile ise, süreklilik hissini yakalamak için temas, farklı desenler; Farklı hacim ve boyutlar olan yüzeylerde kullanılabilir. Perde ve ekran veya oturma grubu ve duvar aksesuarları gibi.

Yeni Trend: Parman Oranı Deseni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.