“Odanın ayı boş kaldı” ya da “bu kapağın bu kapağının” çok fazla ifadesi, “Çok iyi hatırlamıyor muyuz? Televizyon, sehpa ayrıca kanepeyi ve koltukları süsleyen dantel kapakları; Soldaki soldan sola erişilebilen abartılı bitkiler, ve elbette, Abazon ormanlarının havasında abartılı bitkiler … delilik zamanı basitleştirildikten sonra, neyse ki basitliği basitleştirdi sadakat. Dünyanın her yerindeki eğilim: Sadece tepenin çivisini basitleştiren dekorasyonda değil!

Hemen geliri kolaylaştırmak.

Belki de basitleştirme eğilimi, son yılların en faydalı eğilimlerinden biri, sadece yerleşim alanları değil; İnsanların tüm alışkanlıklarını kapsar. Geliştirme teknolojisi, bitkin şehirler ve tüm bunlara paralel olan tüm bunlara paralel olarak, günde daha karmaşık olan bir tepki kadar karmaşık olan basitleştirme akışı, iç dünyayla huzurlu olmanıza ve işleri bulmanın her şeyi bulduğu şeyleri bulmak için Gerçekten mutlu ve huzurlu. Bu basitlik sürecinin sonunda, kullandıklarını, ne yediklerini al; Ev dekorasyonunuzun birçok alanında yaşamınızda yeni bir sayfa açabilir ve sağlıklı kararlar verebilirsiniz.

Yeni Trend: sadelik

Steve Jobs’un Etkisi

Apple’ın kurucusu Legend Girişimciliği Steve Jobs, birleştirilmiş siyah boğaz pantolonlarını ve hayatını tanımlayan kazakları hatırlamıyor. Dünyanın en değerli şirketlerinde her yıl gösterilen Apple’ın babası, Steve Jobs’un babası ev dekorasyonunda ve ayrıca ev dekorasyonunda ve ev dekorasyonunda ve Evin dekorasyonu. Ve bu trendde, bu eğilim, dünyadaki eğilimin yayılmasının en önemli nedenlerinden biridir.

Yeni Trend: sadelikSade ve Dingin Evler

Yorucu ritimden önce saklanırlar ve yorucu yaşamın ritminden önce saklanırlar; Evinizi bir NEVI güvenli bağlantı noktasıyla basitleştirebilirsiniz. Size başka bir perspektif sağlayabilirsiniz. Örneğin, bir misafirhaneniz varsa, kırk yıl kullanın; Bu odanın boşalması sayesinde, sevdiğiniz şeyleri ve bir hobi odasında, nerede olduğunuzda barışı kurtaracağınız şeyleri çevirebilirsiniz. Ya da yerli sektörünüze katkıda bulunabilirsiniz, oturma odanızda oturma odanızda oturma odanızda oturma odanızda oturma odanızda oturma odanızın sadeliğini satabilirsiniz.

Yeni Trend: sadelik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.