Ortak yaşam kurallarının ailede geçerli olduğu bir öğrencinin öğrencisinde bir deneyimdir. Öğrenciler biraz zor olmasına rağmen, hayatın en eğlenceli ve unutulmaz anıları, daha küçük dokunuşlarla anne evi olarak konforlu ve dostça olur! İşte yatak odalarında yerli bir ortam yaratabilecek nesneler:

Bazen sadece uzatma kablosuna ihtiyacınız var.

Dünyadaki siyah şeylerden biri olan elektrik, bazen, bazen çocukla ya da bu kızla birlikte, genellikle sevginin sevgisinin genellikle hayatımızı enstrümanlar aracılığımızı yarattığı gerçeğine inanıyordu. Arkadaşlarınızla birlikte kaldığınız odada, tuvalet dizisi beklendiğinden, beş kişilik ideal uzatma kablolarına sahip olduğunuz en az üç olmalıdır. Bundan sonra saç kurutma makineleri, kitap lambaları, ev konforu gibi sıcak su ısıtıcıları.

Et / bir Türk genç olmadan kahve olmadan? Afedersiniz?

Ataları, damarlarında asil kanlara yürüdüğünden, çay ile yürürler. En son sınavlarda, sabaha kadar hazırlanırlar, onlar Horul Horul’u uyurken onları yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarıdır. Kahveni kahveni istiyorsan, çay gönder? Set eksik olduğunda onları kaydetmek için yatak odasında kahve makineleri alalım.

Sessiz bir rüya için

Rahat yastıklar ve demir dalgaları, hedeflerinin kaderi olduğunda verildi, ancak rahatlıklarını istediklerinde yatak odalarında rahatlıklarını sunabilirler. Rahat bir yastık / pike için uygun olan bir yorgan / pike, iyi bir gece uykusu için değildir. Yatağınızı, ayrıca kendi zevkinizle ve uyuduğunuz çiçeği olan çiçeğin yanı sıra. Özellikle, bizi sivrisineklerde yalnız bırakmayan sivrisinekler için uçan bir tıbbınız olmalıdır, ancak burada uyuyamıyorum: “Ben de uyumazsam bile annemin evine gidiyorum. Onları söylemeleri için engeller. Aklında tutun. Arkadaşlarınız sohbet ederseniz veya müzik açıksa, müzik açılırsa, damızlık küpeleri, onları kurtarmak istiyorlarsa, onları kurtarmak isterlerse, kendilerini kaydetmek isterlerse, onlara yardım edecektir.

Hem hem de odaları temiz ve hazırlanmış.

Belki bu tür bir işin şu ana kadar annendir, ancak deterjan ve plastikleştirici için neyin çalışması gerektiğini biliyor musunuz? Ayrıca tahmin etmek istedik. Odayı temizlediler, her zaman mendiller ve yedek terlikler var, her zaman çamaşırları yıkamayı unutuyorlar ya da terlikler yatağın altındaki spor ayakkabılarını bulamıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.