1955 Komedi’nin bir dizi bilim, macera ve bilim ile geleceğe dönmelerinin birçok nedeni var. İsimlere baktığınızda: Robert Zemeckis Direktörü, Bob Gale Sahnesi Yardımcısı, Steven Playerberg Executive Producer, Michael J. Fox ve Ana olan Christopher Lloyd. Bu başarılı isimlerle çizilen bir dizi sinema ve ne yapıyorsun?

Filmin ikinci bölümünde Marty McFly ve Doktor, Emmett Brown, 21 Ekim 2015 tarihinde geleceğe gitti. Uçan arabaların kan attığını söylüyor, bu kadar değildi, ama anlısın. Yaşadığımız dünyadaki gerçeği, 21 Ekim 2015 tarihinde birçok sürpriz ve zirveye göre dedi. 21 Ekim 2015 tarihinde, bir sonraki zirvede açılan Facebook sayfasında, bu gün bekleyen heyecanla devam ediyor. Ayrıca, 10 makalede geleceğe dönüş hakkındaki bilgilerimizi güncelleyerek heyecanı da paylaşıyoruz. Buna ek olarak, Filmin onuru, 21 Ekim 2015 tarihinde sinemalarda gösterilecektir.

Film diziniz, “gel!” Sorularınız varsa ve görmüyorsanız pişman olacak en nadir maddeler:

Buzdolabının Delorean’a

Zemeckis ve Spielberg, filmdeki gelecekte zaman makinesinin önündeki buzdolabının bulunduğunu düşünüyordu, o zaman çoğu zamanın en buzdolabı Deliorian’da karar vermeye karar verdi. Delorener neden? Çünkü kapılar UFO’da açıldığında.

Çalışma tarafından yenen ocaklar.

40 Studio, filmin aşamasını reddetmek için zamanında. Disney, örneğin örneğin kendi arabasını öpmeye çalışmak için bir anneden dönen oğlu olan bir şey.

Geçmişten ilham alan

Bob Gale, çocukların babasının fotoğraflarında “inek” öğrencisiydi, aynı dönemde bir okul arkadaşı olduğunu fark etti. Film ayrıca bu fikri babasını geçmişte Marty McFly ile karşılaştırarak yansıtıyordu.

Pluto Astronaut?

Evrensel görüntülerin evrensel görüntülerinin sahibi, “Geleceğe Geri Dön” adının “Astronot de Pluton” filminin adı yerine sıkıcı olduğunu öne sürdü. Spielberg şöyle diyor: “Sen sadece bir şaka yapıyorsun, öyle değilsin”.

Kim bir doktor olmak istiyor

Efsanenin karakteri, John Lithgow, Dudley Moore ve Jeff Goldblum’da, kahverengi olarak kabul edilen adında kabul edildi, ancak Cape Markopher Lloyd’dı.

Einstein şempanzedir

Brown Einstein’ın köpeği, orijinal senaryoda bir şöminedir. Oranguthane olsaydı?

Merhaba – Stanley Kubrick

Filmde, anfitteki “CRM114” etiketinin adı Brown Garaj’daki GARAJ’teki Anfith’de, Kubricks’deki radyoların adı “Doktor Strangelve” -zilm. Bu tebrik çok güzel.

3 yıl büyür, seni arayabilir miyim baba?

Michael J. Fox, gerçek hayatta Crispin Glover’dan 3 yaşından büyük. Bu crispin kim? Tilki babası babasını canlandırıyor.

Biraz iş

Film filmi hacmi sadece 10 haftalık kayıt ve yayın süresi idi. Ayrıca, bir bilim-kurgu filmi olmasına rağmen, yalnızca 32 sahne kullanıldı.

Yapmam, kafam şişmiş

İlk filmde Marty McFly, Marty McFly Grubu ile “Extremoral” olan “ekstremoral” olan jüri üyesine katkıda bulundu.

Açılış Fotoğraf: www.backothefuture.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.