Uzun ömürlü kış mevsiminin ıssız havası arkasında olsa da, televizyon ekranları yavaşça boyanmaya başladı. İlgilenen ve karmaşık hikayeler 2015 yaz dizilerinin en büyük ilgisinin en büyük dikkatliydi, dünyanın yaz dizilerinin altına gözden geçirdik.

1. tatlı küçük yalancı

Güzel ve küçük yalancılar dizisi ile uyarlanmış tatlı küçük yalancı, orijinal senaryoya neredeyse tamamen sadık olan bir yerli tatlı serisi olan görünüm kayıtlarını kırar. 2015 yılında yaz dizileri arasındaki haberlerden biri olan küçük tatlı yalancılar, gizemli etkinlikler ve kafalarına gelen gizemli olaylar bir arkadaş grubunun temasıdır.

2. Güneş kızları.

Eski Türk filmlerinin eski Türk filmlerindeki güneşin kızları, Izmir’in İstanbul’a tarihini çekiyor. Farklı bir karakterde farklı bir karakterde farklı bir karakterde farklı bir karakterde farklı bir karakterde farklı bir karakterde, farklı bir karakterde farklı bir karakterde, farklı bir karakterde farklı bir karakterde, annelerinin bir başka karakterindeki farklı karakterlerde, farklı karakterlerde genç oyuncular, HDE ERÇEL’de bile başladı. ve Berk, maceraların farkında olmak.

3. Kiralama Aşk

İşte tatlıların tatlı bir yaz dizisi! Aşk, komik kopyalar, renkli çalışanlar ve müzik, bu yaz bu yaz gibi, romantik komedilerimizi bileceğiz. Kirkkin Sangu’nın aşk dizisi Körfezi kiralaması için sempatik bir hikaye ile zavallı kızların zengin çocuğunun hikayesini seviyoruz!

4. Kalbim Ege’de kaldı.

Kaynak Ege Denizi’nde geçmek istemesine rağmen, yaz aylarında bir sürü televizyon ile tatmin edecek bir dizi DS kanalıdır. Kalbim Ege Denizi’nde kaldı, Zearis, iki farklı direk gibi ve nefretle başlayan Mustafa’nın sevgisi. Romantik gençlik dizileri, seçilen ada saldırmak için yaz boyunca yaz boyunca gözlük televizyon ekranlarında olacaktır.

5. İlişkinin durumu karıştırılır.

Son yıllarda, iş ülkemizdeki Amerikan romantik komedilerini bulamıyor. Burada, aşırı nüfuslu personelin ve süper eğlenceli serilerle ilişkilerinin durumuna bakan bir aşk görüyoruz! Berk OKTAY ve EDA ECE’nin bu keyifli serisi, 2015 yılının en çok izlenen dizilerinden biri olarak aday gösterilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.