Sonbaharın kendisini gösterdiği zaman, herkes evi kapatmaya, filmi tadı, kitabı ya da daldırma yapmaya hazırlanıyor. Ancak bu tür şeyler gerekli değildir. Çıktı nasıl ilişkilendirilir? Harika bir dış dünya sunar! Kurutma sayfaları uçan, hafif ve taze rüzgarı sallayan adımlarına eşlik eder. Rahatça nefes alabileceğiniz ve istediğiniz gibi bir ortam oluşturun. Sokaklarda düşüşün tadını çıkarırsanız, kırılacak yerler almayı bırakmalısınız. Ancak, bu yerleri seçerken, sonbahar ruhuna dikkat etmelisiniz. Arabada en keyifli ve dostça 5 kahve seçtik:

Yaz ayları Kadıköy’e uymuyor. Sonbahar Kadıköy’in en güzel domuzlarının başlangıcında gelir. Kadıköy’deki en hoş aktivitelerden biridir. Lezzetli yemekler ve içecekler için thales’in daha iyi bir seçimdir. Çünkü günün her saatine göre bir dekorasyonu var.

“Havayı soğutmaya başladı, önce eve gitmek istiyorum ve kanepemde uzan.” Bunun yerine, bir kafeterya yerine, evinizde gerçekten rahatlayabileceğiniz, rahatlığın tepesine ulaşabilirsiniz. Galata’da bulunan El Mavra’daki lezzetli yemekler, yiyecek ve sonbaharın sonu için yaşayacak.

Ekim ve Kasım ayının en mükemmel ayını arayabiliriz, böylece ayık kafe Karaköy’de Kamondo’nun merdivenlerini öğrenmeden sağda bekliyor. Lezzetli sıcak içecekler ve samimi medya yaz aylarında mutlu olmak için her şeyi sunar. Ayrıca poster ve dergileriniz için bir uzman olabilir. Kameranızı asla elinizden terk etmek istemezsiniz.

Kayanın sokaklarında, Gölge Cafe hiç şüphesiz ter ve tavan tize modasına dikkat çekecek. Sonbahar ruhunu ilk gördüğünüzü anlayacaksınız ve doğru girmek istiyorsunuz.

İkinci yeni olanı.

Kadıköy Zuhaus-Straße’deki yeni, samimi ve rahat bir kafeye ek olarak, Kadıköy’in en güzel sokaklarından biri var. Uygun fiyatlı menü, güneşe uzatılabilen armut koltukları ile saatlerce okumak veya çalışmak için muazzam bir fırsat sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.