Eski nesnelerle dolu bir ev görürseniz, aramak istediğiniz evden ağır ve prestijli havayı almaktan çekinmeyin. Özel oluklar, özellikle de koleksiyon, tarih ve kültürel sanatın büyük ilgisini çeken özel paslanmalara sahip özel bir şey dünyası var.

Malzeme durumu ortalamanın üzerindedir, kolektörler sadece zengin değildir ve prestij kazanmanın antik çağını merak etmiyorlar. Yaşlı, bu yüzden tarih senin için bir tutkudur. Her toplayıcı her bir eski ürünle ilgilenmiyor. Collectors’ları mühür koleksiyonerleri, eski kağıt bobinleri, bizim gibi nostaljik afişler olarak, aramızda, ve sabırla yılların tarihini öğreniyorlar.

Pulların antik kalbine sahip olan koleksiyonerlere adadık. Osmanlı döneminden bu yana, Cumhuriyetin ilk yıllarına kadar uzanan antik pullarıyız:

Pirinç

Osmanlı İmparatorluğu’nun kalan pirinç pulları, koleksiyonunun nadir bölümlerine dahil edilmiştir. Bazıları, Seir’in yıllar önce kalan antik antik antik contalarını görmekten memnuniyet duyduğu evde bir bardak alkoldür.

Cumhuriyet tarihini merak edenler için Cumhuriyet Cumhuriyeti’nin tüm antikaları tipiktir. Pullar elbette, bu önemli antikalardan biridir.

Antika Mühürler ...

Bronz pullar

Sadece bir müzeye giderseniz, arkeologlardaki kazıları arkeologlardaki kazılarını arkeologlardaki kazılarını görebilirsiniz. Osmanlı Mevlevi Tekke tarzı mühürler Bir sonraki dünyada kaç kişi var?

Antika Mühürler ...

Liderlik

Yıllar önce, eli bitti, sanat tarihçilerinin eseri, ancak her iki tarafta da, her iki tarafta da eve gelen arkadaşlarınıza “” ve Aleykum Günku “diyen arkadaşlarınıza gelebilirsiniz.

Antika Mühürler ...

Gümüş pul

Gümüşün durumu sadece bir başkası mı? Hicri 1336 takvimi ile, 1920’den bugüne kadar 1336, Miladi takvimi olan Osmanlı Gümüş Mum koleksiyonunun tadını çıkarabilirsiniz. Hem contanın şekli hem de yazma, çok etkileyici bir görüntüye sahip.

Bir diğer gümüş pul 1321’deki Hasan Hussein yazılı kuruludur. Adı, Hasan Hüseyin’si olan kollektörlere adlandırıyoruz, bu fırsat kaçmıyor!

Antika Mühürler ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.