Noel sezonu tüm sıcaklık ve neşeyle devam ederse, güneşin kıskançlık güneşini plajlarda yapmak için çoğu trend plajına sahip olabilirsiniz. İşte plajın, kışın karanlığına, Kışın karanlığına, 2015’ten beri plajın modası:

Bikinili Retro dokunuşlar ve mayolar.

Bikini ve mayolarda bu sezon, romantik retro ve desenler dikkat çekiyor. Ruffles’a ek olarak, püsküller ve fırfırlar da çoğu trend modelleri arasında mayonez ve bikinilerdir. Kablo bankalarının Bikiniyen manzarasının spor vizyonunu beğenmediyseniz, Bikini’nin sportif vizyonunu beğenmezseniz, kıyafetlerde çok şey gördüğümüz Bikinis Büstiyer’i seçebilirsiniz. Retro tarzı, siyah ve beyaz tek renkli olan nostaljik bikini bikini modellerine ek olarak, plaj çantasında ikinci bir seçenek olarak asimetrik kesme kesim mayolarını bulmalısınız.

Bu plajlarda güneş sönük kalıyor !

Uçan elbiseler

Retro tarzı ve bohemer tarzı, bikini ve mayolar da plaj kıyafetlerinde belirgindir. Detayların kanıtlandığı plaj elbiselerinde başka bir alternatifte örgü modelleri. Zarif ve özgün tasarımlı point plaj elbiseleri de püsküllerle uyumludur. Gazlı Bez Plaj Elbiseleri Renkli desenlerle açılır.

Bu plajlarda güneş sönük kalıyor !

Plaj spor ayakkabılarında güzellik karamel

Bu sezon plaj terliklerinde ve plaj ayakkabılarında şeker tonlarında çok dekore edilmiştir. Tiny detayları, taşlar, inciler, denizyıldızı parmaklardaki ayakkabılarda iken, sandaletler özenli ve cilde ağırlıklı olur.

Vazgeçilmez klasik: hasır

Hasır asla aşılmaz, bu sezon şapkalar şapkalarda vazgeçilmezdir. Güneşten korumak için pijama ile nostaljik bir hava alabileceğiniz için, plaj zerafetinizi hasır plaj çantaları ile hızla tamamlayabilirsiniz. Renkli saman çantalar plaj için çok pratik ve zarif.

Bu plajlarda güneş sönük kalıyor !

Aksesuarlardaki çeşitlilik.

Retro hattına uygun püsküller, eşarpları, metalik dövmeler, fringstechnical havlular ve parasolar plaj moda 2015 eşleşen havlu, saç, bebek veya çanta olarak kördür. Yaz aylarında iyi bir tatil geçirmeniz dileğiyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.