Silildi, yazdı, geri kalanı bitirmekti. Sonbaharda, acele ve bulaşma gibi kültürel sanat etkinliklerinde bir canlanma var ve daha fazla konser haber ve fuarlar görüyoruz. Günlük yaşamın monotonluğuna renk eklemek için, farklı bakış açılarını, özellikle bu hayata girdim, ancak sadece yemek, içmek ve çalışmak istemiyorum. ” Kültürün sanat faaliyetlerini mümkün olduğunca takip etmek faydalıdır. Düşüşe taşınan bu faaliyetler arasında her zaman görmesi gereken 5 sergi topladık. Buyrun:

İstanbul Bienali.

14. Türkiye’deki en popüler sanat etkinliklerinden biri olan İstanbul-Bienali, 5 Eylül’den 1 Kasım’dan itibaren gerçekleşecek. İki yılın “tuzlu su” yılının başlığı: Düşünme biçimleri hakkında bir teori “. İstanbul’un dört tarafına uzanan sergiler, diğer yıllar yerine bu yıl kendilerini serbest bırakabilir. Ek olarak Yeni Vakfı Şişli’deki Yeni Hrant Dink Vakfı olan Yeni Vakfı Hrant Dink, Bienal, İstanbul Modern, Salzgalata ve Depo’nun bir parçası olan sergilerde 60’tan fazla sanatçının eserlerini görebilir. Sanatçılara, nörosisenlere, matematikçilere ek olarak, Mennoodus, bienalde paralel aktivitelerle deneysel çalışmalar düzenliyorlar. Dopdolu’nun sanatsal bir deneyimi için bienali kaçırmayın.

Bu sonbaharda seyahat etmek için 5 sebep !

Sanatçı ve İstanbul modern havası.

İstanbul-Modern Yeni Sergi Pordives Topluluğu “Sanatçı ve Zaman”, Ahmet Hamdi Tanpınarlar “Ne hala oryantalım, zamanında halatlar? İstanbul Modern’in tüm eserlerinin merkezinde Tanpin kavramı, varlığı ve konuşmaları için rehberlik ediyor. Bu sergi ile sanatçıların aralıkları. 109 sanatçının 193’ün sergisi 31 Aralık’tan önce yelken açılabilir.

Bu sonbaharda seyahat etmek için 5 sebep !

Sakıp Sabancı Sıfır Müzesi

İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra, “Sanat sıfırdan başlamalıdır.” 1957’de doğan, Düsseldorf’ta akan sıfırda, Sakip Sabancı Müzesi ve Akbank, Türkiye’nin işbirliğine ulaştı. 10 Eylül’den bu yana, 10 Eylül’de, Yves Klein, Piero Manzoni, sıfır akışın önemli sanatçıları olan Lucio Fontana’nın yanı sıra, sıfır akımın öncüleri olan Lucio Fontana’nın yanı sıra, Lucio Fontana’nın eserlerinde de sıfır akımın öncüleri var.

Bu sonbaharda seyahat etmek için 5 sebep !

Akbank Art-Louise Bourgeois: Dünyanın Harika

Feminist ve 20. yüzyılın en önemli kadın sanatçılarından biri olan Louise Bourgeois, vücut, toplum, kimlik gibi en önemli psikanaliz süreçleri gibi psikoanaliz süreçleri gibi psikanaliz süreçleri gibi kavramların sergilenmesi, Akbank Sanatında 1 Eylül – 28 Kasım arasında. Gezilebilir olabilir.

Bu sonbaharda seyahat etmek için 5 sebep !

Zilberman Gallery Küçük Kahramanlar

2 Eylül – 24 Ekim Ekim ayları arasında Mısır Dairesi’ndeki Galeri Zilberman’da gerçekleşti, karışık sergi İslam Minyatür Sanatından ilham alıyor. Tarih, politika, sevgi, mitoloji ve birkaç kavramın maruz kalması gibi sergi, bazı lirik işlerle ziyareti hak ediyor.

Bu sonbaharda seyahat etmek için 5 sebep !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.