Bir sarışın olması son radyedeki son bisiklette değil, neredeyse tüm kadınların ruhundan geçiyor. Hani bir sarısı platin olmasa bile, Balla olduklarını düşünüyorlardı, bunun hakkında konuşuyoruz. Dünyadaki doğal sarışın oranı% 16’dır. Eski Yunanlılardan, saçları sarı koşuyor. Gerçek sarışınlar, Avrupa’daki Iskandinvia’daki en iyisi ise.

Doğal sarışınlar hakkında bilgi verdikten sonra, satır, Sarışın Sarışın ve Dünyaya girdi. Sarışın olarak bilseysek, doğrudan sarı zihinli en ünlü ünlüler% 16 gruba dahil değildir.

Marilyn Monroe.

Şüphesiz bir oyuncu, şarkıcı ve model Marilyn Monroe olmadan dünyada daha ünlü en hafif sarışın. Aslında, kahverengi saçlı, Marilyn Monroe, tüm zamanların en ünlü sarı saçına sahiptir. Kısa platin, dalgalı ve sonsuz saçınızla saçınızla bir efsanedir.

Dünyada en ünlü sözde sarışınları !

Bridget Bardot.

Ve Tanrı, kadını kahverengi bir saç olarak yarattı, ancak dünyanın en güzel kadınlarından biri kıllarını Bridget Bardot’un saçında boyamadı, saçları tepeden boyadı, gözleri, gözlerinin gözleri, gözlerinin gözleri gözlerin, eyelik. BELI, genç çocukların muazzam fiziği ve güzelliği, canlı efsaneler arasında ada kadar gösterdi. Bu bale çalışmadan önce ve hayvanların yanma haklarının bir aktivist olduğunu bilmeyenler için eğitimi verelim. Ve evet, sarı saçları ile Bridget Bard’ı biliyoruz.

Dünyada en ünlü sözde sarışınları !

Bir başka sarı saç için ünlü ünlü insanlardan biri, ama müziğin çılgın insanları Bayan Gaga’dır. Her ne kadar net olmasa da, yarın, saçınızın kazısı “sonra”. Kimse bebek arabası hakkında hiçbir şey söyleyemez.

Dünyada en ünlü sözde sarışınları !

Miley Cyrus.

Daha önce onun saçları ile Longbridhaare Hanım Hanım, kızımızın kızımızdaki bir Taşra’dır. Miley Cyrus, Rihanna gibi, diğer sel hareketleri, soyunma ve “Hayatı ne gider?” Kafanın güzel rahatsızlıklarında bir şarkıcı, denilen adı ile atar. Kısa sarı saçın hikayesi, birçok insan gibi uzun ve kahverengi dalgalar.

Dünyada en ünlü sözde sarışınları !

Görsel Kaynakları:
Marilyn Monroe: http://celebritysurgerynews.com/marilyn-monroe-plastic-surgery/
Bridget Bardot: https://cult45.wordpress.com/2013/12/12/brigitte-bardot-harley-davidson-contact/
Lady Gaga: http://malaysiafinance.blogspot.com.tr/2013/01/when-they-were-young-not-yet-famous.html
Miley Cyrus: http://www.showme.com/sh/?h=9gaQqJc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.