Kimin şöhret olduğu açık değil. Bazı serilerde yüksekliği gösteren dünyadaki en ünlü robotları numaralandırdık. Kaç tane robotun bu ünlü robotları ördüğünü ve Lake şirketlerinin kapılarını Unkapanı’teki örtüleri kim biliyor? “Bu bizim tek çığlıkımızdı.” Söyleme; Bir şarkı robot da çok hoş olabilirdi.

Robocop, devam eden iki film, dört televizyon dizisi, iki çizgi roman, dört televizyon dizisi, Paul Verhoeven Müdüründe iki çizgi roman ve çizgi film. Filmde, Murphy polis memuru bir Cyborg oldu ve suçluları okuyor.

Dünyadaki en ünlü robotları

Parazit sonlandırıcılarını yok etmek için başkalarının şeklinin şekli, farklı özelliklerde T-X’i taşıyabilir. Plazma silahları, dairesel testereler ve alev makinesi gibi silahlarınız varsa, kurtardılar.

Dünyadaki en ünlü robotları

1986’da bilim kurgu komedisini kısa, daha önce askeri bir robot olarak üretilen nükleer silahlarla askeri robot olarak gördük. Bu günden sonra duygularınız ve vicdanınız var. Lazer tabancası ile kolları ve lazer silahları olan özel bir robot.

Dünyadaki en ünlü robotları

Güçlü mizah duygusu, R2-D2, yıldız savaşlarının, yardım ve akıllıca cevaplarla dünyanın dostça robotunun ana karakterlerinden biridir. Herkese bir robot arkadaş olmasını diliyorum, çok eğlenceli …

Dünyadaki en ünlü robotları

Bilim Kurgu Sırası Dr. Los Daleks, Efsane, dış ve kalbin benzersiz manzarası, “imha”. Dualarınızla gerçek ürün yıldızları. Tarikatı yapılandırın, camın penceresine gidin. Komut dosyaları popülasyonda büyük bir azalma oluşturmak için türlerdir.

Dünyadaki en ünlü robotları

Yıldız yürüyüşünün insanlara çok benzer olduğu yapay yaşam tarzı türü olan diğer robotlardan verileri ayıran fark, diğer robotlara takıntılmalıdır. İnsan ırkının anılarını uzaylılardan korumak için kafalara hasar kapasitesine sahip olan veriler gönderildi, ancak veri başka bir yaşam sürdürüyor.

Dünyadaki en ünlü robotları

Android paranoik marvin.

Gmalxy Rehberindeki Geminin Robotu “Hitchhiker’s Galaxy”, insanların dünyadaki depresif ve umutsuz robot olmaları için 50.000 kat daha zeki olduğunu belirten melanchrik ruh hali nedeniyle mantıklı gelmemesidir.

Dünyadaki en ünlü robotları

Optimus Prime

Kamyonetteki transformatörler, kamyonda teslim edilebilecek, yasadışı kararlara karşı savaşan eylem teknolojisi.

Dünyadaki en ünlü robotları
Görsel Kaynakları:
RoboCop: https://georgespigot.files.wordpress.com/2014/03/robocop-1987-02.jpg
T-X: http://i276.photobucket.com/albums/kk37/Bogman_photo/Sci-Fi%20Film%20Stills%20Quinto/terminator-3-rise-of-the-machines-2003-1.jpg
Johnny 5: http://www.theoldrobots.com/images27/Johnny5-5.JPG
R2-D2: http://goodgeekranting.files.wordpress.com/2012/01/astromech-r2-d21.jpg
The Daleks: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/33/Daleks_appearence.jpg
Data: http://trekcore.com/gallery/albums/data/thesurvivors011.jpg
Paranoyak Android Marvin: http://img07.deviantart.net/0023/i/2014/106/9/f/marvin_the_paranoid_android_by_soosiaal-d7eje6r.png
Optimus Prime:http://vignette3.wikia.nocookie.net/transformers/images/9/9e/Transformers_Optimus_Prime_Blades.jpg/revision/latest?cb=20100504234348&path-prefix=es

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.