Geliştirme teknolojisi sayesinde, hareketli filmler de başlarını aldı. Üç boyutlu karikatürlerin doğru olup olmadığı, farklı dünyanın bir dünyasına yolculukta 3D gözlük takıyoruz. Peki, ilk karikatürler yapıldığı zaman, kendimize bugün teknoloji ve teknoloji arasında nasıl bir fark olduğunu soruyoruz ve dünyadaki ilk karikatürlere bakmak istedik.

Sadece çocuklar için değil; Yetişkinler için güzeldir çünkü beton gerçekliğin sağlam yüzünü kırdılar.

Çizgi film üssü: Hareket durdurma teknolojisi.

Karikatürler durdurma tekniğine dayanmaktadır. Bu teknik, AD 1699 için Arthur Melbourne Cooper tarafından ilk defa kullanılır. “Bir meslekle çakıştı” çalışmalarından sonra, durdurma hareket teknolojisi çizgi filmlerden ilham aldı.

İlk çizgi film

İlk karikatür, Amerika’da ve Birleşik Krallık’daydı. Ancak, her şeyden önce James Stuart Blackton 1906’da Amerika’da “Komik Humoristik Yüzler” adına uygulanır. O zaman, bilgisayar ya da kalem tarafından yapılan 8.000 çizim animasyonu hakkında konuşuruz.

Birleşik Krallık’taki ilk karikatür, Walter standının “sanatsal eli” dir. Yine, hareket durdurma teknolojisinin ilk sahnesi, bir kadının ilk sahnesidir ve bir erkek kabloların elindedir ve sonra bu çiftler dans eder.

İlk karikatür hayvan

Keçileri olan keçiler, eski doktor yaka, ilk karikatür hayvanıdır. Eski Dock Yakonun ilk filmi, karikatür serisi 1913’te çekildi ve büyük ilgi gösterdi. 1919’da Pat Sullivan’ın “Felix Kedi” karikatürü de bu keçidir. İnsanlar çizgiyi bulmak için uygulandı.

İlk renk çizgi film

New York’ta, “Thomas Floor’un İlk İlkesi”, 8 Şubat 1920’de Bray’in görüntülerine götürülen ilk renk çizgi film unvanıdır.

İlk konuşma hattına cevap olarak Mickey Mouse’un Doğuşu.

Paul Terry, 1 Eylül 1928’de, Walt Disney’in galasını “bir saat yığını” şeklinde imzaladı. 1 Kasım 1928’de 1 Kasım 1928’de ilk dil çizgisiydi, Mickey Mouse’un efsanevi karakteri görsel olarak görsel olarak görüldü.

İlk uzun metrik ile çizgi film.

1917 Don Frederico Valle, Arjantin’de 60 dakika, Dönem Başkanı kazanıldı. Beş erkek takımının bu filmi yürütmek için 50 bin trenin çekmesi bilinmektedir. Ses ve sesin ilk metrik karikatürü de Arjantin’deki Arjantin’de Arjantin’de, Arjantin’de tekrar Quirino Çristiani “Peludopolis” tarafından. “Uzun ölçüm ses sistemini ses sistemi ve ilk uzun film ve yaptığım dil filmiyle alır.” 21 Aralık 1937’de, Walt Disney’in “Kar Kar Beyazı ve Yedi Cüceler” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.