Yaz, İstanbul’daki manga günlerini geçirmek zorunda olan blogun harika bir blog hizmetidir! İstanbul’un trafiğine geri dönmeye çalışırsanız, besleme sorunlarına geri dönmeye çalışırsanız, hala en iyi tatil fotoğraflarınızı en kıskanç sosyal ağlarda takip etmeyeceksiniz ve kafanızdaki harika plajlar hakkında henüz haberdar değilsiniz. İşte Ege Denizi ile rekabet etmek için İstanbul Ege’nin plajlarının etkileyici rehberi olan bir Nebeh:

1. Sandy Beach / Kinip’te

İstanbul’un bir arka bahçesi biçiminde tanımlayabileceğimiz adalar yaz mevsiminin en pratik figürleridir. Hayatınız biraz güneş ve deniz ise, Kinaliada’da kumlu plajda nefes almak için adada hemen bir buhar atarsınız! İsim kumlu plaj olmasına rağmen, denizdeki plajdaki iskeleden, ince taşlardan oluşan bir yapı ve şezlong kiralaması mümkündür.

Egeye gitmeye ne gerek var ! İstanbul'daki plajlar !

2. Boyk Plajı / Killyos

Yaz festivallerinin İstanbul’daki yeri, plaj sahilinde, aydınlık ve geniş plaja sahip gençleri taşıyan yer. Tıpkı Taksim’e sadece 48 mil uzaklıktaki Oskuş Plajı’na gidebileceğiniz gibi, Minibüs’ü Hazo Tren İstasyonu’nda ülkeye aktararak kolayca ulaşabilirsiniz. Diyelim ki unutulmadan, Boykus Beach, bir kampanya kampı yapmak isteyenler için güzel bir kampa sahip.

Egeye gitmeye ne gerek var ! İstanbul'daki plajlar !

3. Sun Beach / Floray

Eğer yolunuz bakırköy tarafına düşerse, güneşli plajı durdurun! Bu güzel plajlar, altın kumlar ve sabahın erken saatlerinde başlayan düz su ile oldukça çekici bir seçenektir. Sunny Plajı’nda Martin gibi hissedebiliyoruz, aynı zamanda Yeşilagam’ın antik filmlerinde plajın sahneleri tarafından da bilinir.

Egeye gitmeye ne gerek var ! İstanbul'daki plajlar !

4. Beach LittleDu / Beykoz

Bu fotomontaj gibi, plaj belki de İstanbul’daki plajların özel bir şeyleridir. Littledu ilçesinde Beykoz’daki LittleDu Plajı’ndaki şezlonglara gelen boynu ve Rumeli-Forkian teknelerini görebilirsiniz.

Egeye gitmeye ne gerek var ! İstanbul'daki plajlar !

5. Bilt / Şile Plajı

İstanbul’da bir mini sakin tatil arıyorsanız, Şile’den sadece 2 km uzaklıkta Kilmi Plajı olacaksınız. Ayakkabı botunun ortasındaki plajlar biraz dalgalı, ancak kusursuz.

Egeye gitmeye ne gerek var ! İstanbul'daki plajlar !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.