Tekerleklerde özgürlüğe götüren paten, fiziksel sağlık ve fiziksel formunuzu korumaya yardımcı olmaktan ziyade hayatın tadını çıkarmanıza izin verir. Yumurtlama Sürgülü Stres Tekerlekler üzerindeki akan yolun arkasındaki stres, dengeyi ve koordinasyonu arttırır, kalp hastalığı risklerini önler, kalorileri yakar ve daha esnek bir gövdeye sahiptir.

“Ben bir çocuğum, bu yaştan sonra bir paten pateniyim?” Eğer mutsuz olduğunu söylersen. Bilinen şeylerde, Hollanda’nın 18. yüzyılda kullanılan patenler dünyanın en popüler sporlarını içerir ve milyonlarca insanın en hoş sporunu gösterdi. Hangi pedin paten çeşitleri için uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Eğlenceli etkinlik : paten kaymak !

Fitness pateni

Normalde, daha fazla spor amaçlı yeni başlayanlar için patenler önerilir. “Hafta sonu kıyı yolunda bir patenten zevk alıyorum”. Fitness patenlerinde kullanılacak düz yollar kullanmak niyetiyle bir paten almak istiyorsanız.

Eğlenceli etkinlik : paten kaymak ! Urban Paten Fitness patene göre biraz daha engebeli yerlerde kullanmaya uygun olan urban patenler genellikle fitness patenle paten kullanmayı iyice öğrenen kişilerin geçtiği ikinci aşama patenler olarak kabul edilir. Bazı kişiler kendilerini çetin ceviz ilan edip ilk patenlerini urban patenlerden seçseler de ilk kez paten kayacaklar için önerilen paten fitness patendir.

Slalom pateni, zeminde zemin zemine kaydırılabilecek pinler üzerinden hızlı bir şekilde geçebilecek paten slalomundan tercih edilir. Manevralarda çok yüksek olan Paten Slalom, frenleri fitness topuklu ve kentsel patenlerden ayırt edemez. İlk aşamadaki olanlar için, en soğuk hareketleri yapmak isteyenler değil, patenlerini ve bu seviyeye çıkanların seçimini gözlemliyoruz.

Eğlenceli etkinlik : paten kaymak !

Adrenalin tutkunlarının agresif fırçalarını, özellikle de rampalar ve korkuluklarda kaymak için ideal olan agresif fırçalara zıplamak isteyenler öneririz. Agresif paten atlamalı ve atlamalı olduğundan, tekerlekler diğer patenlerden daha küçüktür.

Eğlenceli etkinlik : paten kaymak !

Hız pateni “Bu ne kadar iyi?” Söyleyenler için hız paten tekerlekleri oldukça büyük. Yeni başlayanlar için kesinlikle tavsiye edilmez, çünkü biraz sessiz ve yavaş yavaş başlamak daha iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.