Yön ve kural var, dünyaya vurma fikri ve maceranın zemini heyecan verici değil mi? Yeni nesil yarış oyunlarının yeni nesil yarış oyunlarının yüksek grafikleri ve ses kalitesi sayesinde, yarış oyunları sanal bir gerçeklik haline gelir. En iyi yarış oyunları listemiz için, oyunla bir oyunun olmasa bile, çok hizalıdırlar. “

1. En çok aranan hızı.

Yazar yarışları, yasaların yeni girişleri Fethedan hızına duyulan ihtiyaçta hızlı bir şekilde bulutlanıyorsa, meraklıların çok iyi olduğu çok iyi bilinmektedir. Seri, dizinin en heyecan verici ve idiyotikleri, “en eğlenceli oyunun çoğu” ise, daha çok sevilen ve en çok kullanılan hızda polise kaçan zorlu sürücü sokakların tozu olabilir. Yeni bir Maserati’nin yanı sıra yeni bir Maserati ve Mustang’ı başlattı. Xbox, PlayStation ve PC sürümleri ile NFC’den sonra en çok aranan sizsiniz, çok iyi?

En güzel 4 yarış oyunu !

2. Tükenmişlik cenneti.

Oyunun dünyasına ilgi duymadığı ve tükenmişlik serisini tanımadığı görülmektedir. Twout Cennet Müzik, gaz halkına getirmek için dikkatlice seçilir. Silahlar N Güller ‘Muazzam Muazzam Şarkısı, Haritalar ve Trafik Bilgisayarları ile Cennet Şehri ile oyun boyunca sokak kartları ve bilgisayarlara binmek için trafik bilgisayarları. PC’deki bu güzel oyun, Xbox ve PlayStation çevrimiçi olarak mevcuttur.

En güzel 4 yarış oyunu !

3. Büyük Turizm 6

En iyi yarış oyunlarından biridir, büyük turizm serisinin ilk sonraki oyunlarından biridir. Serinin dizi, harika bir turizm 6, inanılmaz gerçekçi grafikler ve ses efektleri ile bulunur. Ayrıca BMW, Seat, Gran Tourism Chevrolet 6 gibi en hızlı efsanevi oto markalarının modellerini de kullanabilirsiniz. Sabit güncellemeler sayesinde, sürüklenme özel olaylarıyla duygu analizini arttırmak için araç alanı sürekli olarak genişletilir!

En güzel 4 yarış oyunu !

4.Fore Motorsports.

Araç adresi gibi hissetmek istiyorsanız, yarış oyunlarını kullanın, Forza Motorsports serisi bu beklentileri karşılamak için bir oyun olabilir. Klasik – Vintage Mercedes Benz, İkonik Volkswagen Polo; Mor renk ile tüm zamanların en iyi spor arabaları ile Forza Motorsports’un PC, Xbox ve PlayStation sürümleri, Ferrari Enzo’daki geniş araçlardan gelemeyen bir oyun olan Forza Motorsports.

En güzel 4 yarış oyunu !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.