Çiçekler bile gözleri yoksa, sevildiler, onlar “bugün nasılsınız? Menekşe kıran bir şeyin parlak mı?” Sorular gibi sorular sormak istediğimi gösteriyorsak mutlular. Eğer bir şey yaşıyorsa, huzursuz olamazsa, uyku kaçabilir, destek desteği. Yüzyıllara karşı, tedaviye kullanılan müziğin etkisi sadece insanlarda görünmez. Kedilerini ve köpeklerlerini önlemek için müzik aldık, sakin, sakin ol ve bize zihinleri hissetmemize yardım ettik ve onlara yardım ettik, üzgünüm. Tabii ki, bir desen ya da bitmiş meyve suyu veya hastalık hastalığı olsun, veterinerliği ziyaretiniz var.

Bu her zaman uykusuzluk salonlarının rezonansıdır.

“Neden depremi havlıyorsun?” Ya da “Onun arkasında bir evcil hayvan mısın, yersen, neden beni rahatsız ediyor?” Cevapına cevabene cevaben acilen denetleniyor ya da soruya köpeğine sordu. Müzik açın ve koyun koyunlarıyla uyuyun, her şey olacak.

Arsız kediler için.

Kedinizin hiperaktif olduğunu düşünüyorsanız, güzel cam camın kenarındaki diğer insanların kedilerinde oturun, benimki bir yere binmek için bir yerim ve burada mı? “Bu müziği, düşündüğünüzde özellikle kediler için hazırlanmış olan bu müziği açabilirsiniz.

Deliksiz 8 saat uyku? Miyaaav!

“Bizim 10 dakikalık bir müzik sakinleştirmek gibi değil.” 8 saat söylerseniz, bu müziği göreceksiniz, piyano tuşlarıyla yatıştırmayı durduracaksınız, uyursunuz. Öyle de üzgünüm, neden burnunuz, burada bir şey söylüyoruz.

Korkunun sonu!

Sadece biz insan değiliz; Kedilerin ve köpeklerin ruh halleri azaltılabilir. Rahatlatıcı hayvanda rahatlama korkusu, stresi tüyleri hatalarınızdan uzak tutun ve bu müzik kesinlikle çalma listenizdeyse, onları tepeden uzak tutun.

Kedileri ve köpekleri severek serinliyorum.

Tamma iyidir, affedilen kedi / köpeğin müzikal bir neşe vardır. Kedinizi ve köpeğinizin ne tür bir müzikten hoşlandığınızı bulursunuz, ne tür müzikler. Bazı kediler ve köpekler müzik severler, punk şeyler dökün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.