Bu yıl, Haziran ayında, şarkı söyleme günlerinin kapıda olduğu anlaşılacaktır. Ve belki yılın hatırası Haziran! Yeşiller, sarı, turuncu; En uygun Haziran olan 10 şarkı seçtik, bu da lezzetli Erik ve Kirazlı Aromalar ile tatlandırılmış:

1. Jason Mraz – Ben seninkiyim

Eğer saf ve en olumlu yaz şarkılarını dinlerseniz, insanların dinlemelerini dinlemelerini dinleyen bir parkta; Gölgede Siesta, büyük bir ağaç gibi hissetmek mümkün! 2. Nil Karabahimgil – Ruhumdaki kanatları var

Türkiye’nin renkli müzisyenleri, yaz ayağının çoğu, ayrı bir şiir benzeyen orijinal şarkıların hepsi Nil Karaiabrahimgil. Sen nesin?

3. Rihanna feat. Calvin Harris – Aşkı bulduk

Haziran, küçük bir dans ve eğlence anlamına gelir. Seçmelerin tam sırası, aşkı, en iyi yaz şarkılarından biri olan en iyi yaz şarkılarından biri olan sevginin kaynar ritmi ile bulduk!

4. Kapılar – beni iki kere seviyorum

California, bir kaya ve rulo parçasının serbest ruhunu kapsar; Kapıların kapılarının buraya geldiği ortaya çıktı!

5. Bryan Adams – 69 yaz günü

Bryan Adams, 1969’da gerçekleşti ve 1969’da efsane olarak bir efsane olarak bir efsane olarak adlandırılan ve Epopopey Woodstock Festivali’nden yazdığı şarkıyı duyduğunu duyduğunu duydular, sokaklarda zaman yapmadan yolları alabileceklerini duydu!

6. Teaman – Haziran

Genel olarak mutlu olmasına rağmen, kalp halatlarını kınanan, Haziran’ın üzgün yüzünü söyleyebilirim.

7.Sulla – kafa

Parlak güneşi gördüğümüzde, göçmenlerin ne kadar insanın hayal kırıklığına uğradık? Kış ve hileli yorgunluğu ve davada yazan yeni hikayeleri yazan bir şarkı! Şarkının yayınlandığı günden itibaren en iyi yaz şarkılarına yakın değiliz. 8. Rosa Martini – Lily

Bu şarkıyı hala bu şarkıyı çok seviyorum, bu şarkıyı hala bir şeyin geceleri havalı!

9. Kool ve çete – taze

Dans pistinin zamanında dans pistinin zamanına sahip olan bu klasik radyo, sonsuz Haziran çiçekçiliğini yansıtır.

10. Lana del Rey – Yaz üzüntüsü

Yaza gelince, Kışı, Lana del Rey’in yaz üzüntüsü olan kışın kaçırmaya başlayan Haziran Derinlikleri için en iyi yaz şarkılarından biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.