Aile tesislerinin kutsallığına inanan kültürümüzden dolayı ülkemizdeki düğünü yapmak gerçekten önemli bir haktır. Aylar öncesi gerilimler “,” Umman elalam’ı ne söyleyebilirim? ” Korkusuyla, bu komik durum, en iyi işlenmiş düğün organizasyonları olan ünlü mizaçın ünlü mizastesinin ilginç mizaçtan ve tabii ki tezin canlılığından kaynaklanmaktadır.

1. Tatlıya bağlı melodinin gerilimi.

Henüz düğün alışverişi döneminde başlayan bu çekişmeler, senenin en kritik derbisini aratmayacak bir gerilim yaymasıyla ünlüdür. Genelde gelin ve damadın araya girmesi ya da diplomasi yeteneği had safhada olan bir akrabanın müdahalesi ile tatlıya bağlanan bu gerginliklerin sonu tabii ki halaya çıkar.Her düğünde yaşanabilen 7 garip olay.

2. Dock / Onkle’nin Çılgın Güverte Gösterisi

Ülkemizde ülkemizde yapılan tüm düğünler bu amcanın özel ücretinden ayrılmaktadır. Düğünlerde iptal riski bile bu amcanın katılmadığı! Dans pistinde sadece gecenin gecesine nüfuz edecek bu tatlı katkıları seviyorum! (İsteğe bağlı başa bağlı döngü)

Her düğünde yaşanabilen 7 garip olay.

3. Konuklar Flört

“Kız tarafı mı erkek tarafı mı?” tarzı bayıcı sorularla başlayan tanışma çabaları ve elbette dansa kaldırma mücadeleleri size de çok tanıdık geliyor değil mi? Ama unutmayın “Arkadaşın / kuzenin düğününde tanıştık ve evlendik” hikayeleri bu coğrafyanın en yaygın aşk hikayesi başlangıcıdır!Her düğünde yaşanabilen 7 garip olay.

4. San, müşteriye gittim.

Düğünün anlam ve önemine binaen, giyim kuşamına fazlaca özen gösteren hanımlar her düğünün vazgeçilmezidir. Ama düğün elbisesi seçimini adeta bir şova dönüştüren o kız olmazsa olmaz! (Bu gibi sıkıntılar yaşamamak için ilgili yazıya tık tık)Her düğünde yaşanabilen 7 garip olay.

5. Yiyecek – içecek olayının abartılması.

Yemeli içmeli düğün elbette candır. Ama sırf gideceği düğünde yemek var diye 1 haftadır aç bekleyen insan var!Her düğünde yaşanabilen 7 garip olay.

6. “Kıyafetim rahat mı?” Endişe, endişe

Özellikle son dakikacıların ve normal hayatında aşırı salaş ya da cool olanların başına gelen bu elbisem uygun mu endişesi adeta insanın içini kemirir. En üşengeç karakteri bile bu dertten kurtaracak Gittigidiyor’daki davet elbiselerine bir bakmak lazım gibi.Her düğünde yaşanabilen 7 garip olay.

7. Ankara bağlarıyla görkemli son.

Dünyadaki en zorlu düğüne gitmiş olabilirsiniz. Peri Sulta’nın kızının kızı ya da Barbie’nin merkezinde, “Ankara Bonusları”, “Ankara Bonusları” nin sevgili Barbies ken’e giden insanlardan birkaç saatlik bir kaç saatler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.