Yaşadığımız şehirler caddeler gibi, vücudumuz bile hızlı kirlenmiş, doğal ve toksik kimyasallardan arındırılmaya çok dikkat ediyoruz. Hastalıklar zehirli tarımsal ilaçlar ve gıda katkı maddelerinden kaynaklandığında; Döndürme Organik gıdalar, sağlıktaki uzun vadeli bir yatırımdan farklı değildir. Pahalı organik butikler bütçenizi ağır bastığında, Organik Popüler Pazarlar, İstanbul’un bir tarafında dörtte onlar için olabilir.

KADIKÖY BELEDİYESİ Organik Popüler Market / Özgürlük Parkı

Her hafta Özgürlük Özgürlüğünde Özgürlük Özgürlüğünde Liberty Park Vakfı olan Kadıköy Belediyesi, organik popüler pazarın yanında, ZKIK meyve ve sebzelerin yanında birçok organik sertifikalı süt ürününü ve temizlik malzemelerini bulacağınız panil konumu gibi gözüküyor. Bu pazar atmosferinde bulunan park Türkiye’deki tüm bulgular, domates salçası, zeytinyağı ve makarna gibi yerel ürünleri bulmak mümkündür.

İstanbul Sağlık Merkezleri: Organik Piyasalar.

Kartal topluluğunun ekolojik piyasası

Anadolu tarafındaki en büyük ikinci organik pazar, ekolojik pazar pazarının yanı sıra meyveler, sebzeler, et ve süt gibi organik ürünler ve organik beslenme faaliyetleri. Amaç, çeşitli ekoloji bağlantılarının desteğiyle bu farkındalık faaliyetleri hakkında halka açık bir farkındalık sağlamaktır.

İstanbul Sağlık Merkezleri: Organik Piyasalar.

Feriköy Ekolojik Pazar

İstanbul’daki organik pazarların en eskisi olan Feriköy’nin ekolojik pazarı, Satlı Topluluğu ve Buğdayın Ekolojik Yaşamı Destek Derneği ile pazara taşınması son derece kolaydır. Osmanbey istasyonunun metronu, kalkış kamyonunda bulunur ve pazardan sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

İstanbul Sağlık Merkezleri: Organik Piyasalar.

Zeytinburnu kamu pazarı

Cumartesi, Cumartesi Cumartesi, Cumartesi ve Cumartesi günleri ve Cumartesi günü sertifikalı organik ürünler ve Ayvalık Zeytinyağı, Antp ve Kars Gravin Peyniri Kekleri gibi sertifikalı organik ürünler.

İstanbul Sağlık Merkezleri: Organik Piyasalar.

Küçükçekmeçece’de% 100 ekolojik pazar.

Küçükçekcece, Beyikduzu veya Avcılar’daki çocukları unutmayız. Pazar, Küçükçekmece Arena Park AVM’nin açık alanında kurulan bu ekolojik pazarda, tüm sertifikalı organik yiyeceklerin yanı sıra kozmetik ve temizlik malzemeleri. Küçükçekmece, 100 ekolojik pazarda satıcının en iyisine, ayrıca üreticinin sıfatlarına sahiptir.

İstanbul Sağlık Merkezleri: Organik Piyasalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.