Her öğrencinin her bir rüyası, Türkiye’de İstanbul’da üniversite eğitimini görüyor. İstanbul’da okumak için çekici olan nedir? Boğaz? Tarihi Yarımada mı? Yoksa, Istiklal Caddesi’nin bir anı azaltmadığı ritim mi? Bize göre, Lee İstanbul’da, sahip olduklarımızın ötesine izin veriyor. İşte 4 makalede İstanbul’da öğrenciler:

1. Metropolis, hayata uyum sağlamaktır.

İstanbul’da öğrenilen bir üniversite öğrencisi, karmaşık yolun ve caddelerin mimarisi durumunda, okulun en kolay şekli okuldan gelse de, çeşitli araçların çeşitli araçlarını değiştirmesi durumunda kalır. İster istemediğiniz olsun, Metropolis’in hayatının dinamikleri, İstanbul’daki ilk kez ilk kez maruz kalmaktadır ve üniversite hayatının sonuna doğru şehirdeki en büyük şehri haline gelir.

2. İnsanlarla tanışmak.

İstanbul’un sosyolojik anlamında, milyonlarca renkle bir gökkuşağı simüle edebiliriz. Türkiye ve dünyanın farklı yerleri, bu büyük şehirde milyonlarca farklı karakter, insanlara evde olan; Hayatınızı ve halkınızı üniversite öğrencilerine öğreten bir okul gibidir.

3. Sosyal ve kültürel faaliyetlerle memnuniyet.

Belki de İstanbul’da okumanın tatlı sayfalarından biri, üniversite yaşamlarını kültürel ve sanatsal faaliyetlerin en güzel ömrü geçiriyor. Çünkü İstanbul’da her zevke ve bütçe için yeterli bir faaliyet bulmak mümkündür. Aramayı bulmak zorundasın!

4. İş tesislerinin merkezinde olmak.

Günümüzde, diğer şehirlerde, üniversite derslerini tamamladıktan sonra birçok çocuk, İstanbul’dan doğrudan doğrudan iş hayatına doğru serbest bırakılmasını sağlar. Ancak, İstanbul’da okuyan öğrenciler bunu yapacak kadar şanslı. İstanbul’da okuyan ve öğrenci ömrü boyunca yarı zamanlı işler üzerinde çalışma fırsatına sahip olan öğrenciler; Staj ve sınıftan sonra okuyan diğer şehirlerde öğrencilerin öncesinde bir adımdır.

Bonus: Dünyadaki en güzel şehirlerden biridir.

Tüm bu avantajlardan bu yana İstanbul’da okunur; Dünyanın ayrıcalıklı şehirlerinden birinde, hayatın sorumlulukları hala kendi tarafında kalmadan önce paha biçilmezdir. Boğaz adaları; Beyoğlu, Kadıköy’in havasını nefes alır; Şehrin tüm köşelerinden kabarcıkları gizemli hikayeler takip etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.