Düşüşün gelmesiyle, pek çok konser sezonu açıldı. Yağmurluklar dolaplardan geldi ve müzik her zamankinden çok daha önemli hale geldi. Tabii ki, güneşli günlerde müzik var, ancak sonbahar ayında ve müziğin kışında, insanın en yakın arkadaşı daha önemli hale geliyor. Bu nedenle, boynunuzu yerine getirmemelisiniz, yaz yazının sonuna ulaşmak heyecan vericidir ve Ekim ayının heyecan verici konserlerini kaçırmamalısınız. İşte gözetim aracılığıyla yaşamak zorunda olduğunuz konserler:

Kaçırmamanız gereken 5 konser ...

Sofar’dan Salona
Tarih: 7 Ekim 2015
Mekân: Salon IKSV 

Sofar sesleri, koltuk altı koltuk, sojos koltukları, koltuk altı koltuk dairesi. Son zamanlarda en parlak yeteneklerini takip eden programda, gerçek ve kaliteli müziklerle doludurlar, sonbaharın ruhuna adapte olacaklar. Canlı ve profesyonel sahnedeki favori adlarını gördüğünüzde başka bir ayrıcalıktır.

Kaçırmamanız gereken 5 konser ...

Ramin Farhangniya & İlyas Mirzayev
Tarih: 31 Ekim 2015
Mekân: Zorlu Performans Sanatları 

Ekim ayında İran ve Azeri’den mükemmel bir müzik kombinasyonu ile, kendiniz için yapabileceğiniz en güzel şeyler hakkında. Ramin Farhangniya, İran Hikayeleri dedi, Ilyas Mirzayev’e ona hikayesini anlatmak için piyanosu ile hükmetmeye yardım et. Bu fırsat gerçekten kaçmıyor.

Kaçırmamanız gereken 5 konser ...

Reggae Fest
Tarih: 9 Ekim
Mekân: Dorock Stage 

Ekim, anmak için Bob Marley muhteşem bir ay olabilir. Hem Reggae müziği gibi kayıp kaybının hüznü, neşe hissetmek için her türlü gereksinimdir. Bob Marley Bed, Dorock aşamasında yer almaktadır ve bu fırsatı Türkiye ve dünyadaki en iyi reggae gruplarını dinlemek için kaybetmez.

Kaçırmamanız gereken 5 konser ...

Hindi Zahra
Tarih: 17 Ekim
Mekân: Volkswagen Arena 

Dünya müziğinin en popüler ve benzer adı ülkemize geri döner. Ekim ayının en uygun olan isimlerden biri, Türk ve parlak Türkiye’nin Türk ve parlak yeteneklerinin ortaya çıkması ile ısınacak. Hintçe Zahra, müzik dinlemeyi de düşünebileceği aşamasındadır. Çünkü Hintçe Zahra, büyüleri sesleriyle yapanlar.

Kaçırmamanız gereken 5 konser ...

Moullinex & Xinobi
Tarih: 3 Ekim 2015
Mekân: Mixo Terrace 

Buzsuz bir teras partisine gitmeme izin ver, kızgın gibi dans etmeme ve yüksek kaliteli elektronik müziği dinleyeyim, Mullinex ve dünyadaki en yetenekli DJ’lerin harika Xinobis performansını kaçırmamalısınız. Dans ayakkabılarını almayı unutma!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.