Bazılarının ardından, bu, yarın yükseldiği anda gerekli olan kahve fincanının ilk öğesidir. Sadece bir içki, bir içki, bir alışkanlık alışkanlığı, mutluluk damakta yüzen bir yaşam tarzı. Bazen kitabınıza gideceğiniz 5 kahve yazarız ve bazen, sıcak ve hoş bir atmosferde kahvenin tadını çıkarmak için arkadaşlarınızla birlikte kitabınıza gömülürüz. Kahve kokusu, onların kokusu size eşlik edecektir:

Karaköy yerlerinin havası başka bir sudur. Bugün kafalarda bir kahve ücreti, birbiri ardına açık ve lezzetli kahve ile bir kahve bastırdı. En azından kahven gibi sıcak yemekler sayesinde bütün günü geçirmek istiyorsun. Girişte kare kare kare camlar da Selfie’den önce mevcuttur. Özellikle, Amerikalılar sevenler burada güvende kalmalıdır.

İstisna aromaları.

Moda’nın olağanüstü tadı, “küçük ve tatlı” hastanın kahvesidir. İstisna aromalarında bile, alternatifler tarafından sunulan alternatiflerden alternatifleri çekiyorlar, hatta bir vinç ve bir mandalina kahve var. Kahve kahve “Derin mavi”, “sert” sert severler “Robher Roofle”, kahve, limon ve haşhaş, cheesecake ile sıkıca kahve ile sıkıca, kendimize yazsak bile, kendimize yazsak bile kendimize yazsak bile. “Kalkacak, kalkacağız”. Cafeteryada sohbet ve samimiyetsizlik, mantıktan bir iş prensibi olan ve kapıya girdiğiniz anda. Fiyatlar da uygundur.

Kraz Kafeterya

“Burada Ankara, Burram’ın kahveyi kokladığını söyleyen Café Kraz” ve kahve manastırlarını taze kahve kızartılmış diyor. Ünlü Petra de İstanbul ile, kemanınızı buraya bulacaksınız. Tapwood sandviçleri, aromalı kahve notlarına göre, Kraz kafeteryasında yemek ve içmesi gereken zarif nedenlerdir.

7 g sanat kahve

Beyoğlu’nda, Galatasaray Lisesi’nden ayrıldığında, “Ay Linda gibidir, sanatsal,” 7 g kahve kahvesidir. Konumu, kullanılan miktarın ekspres adıdır. Lezzetli ev yapımı kek ile kokulu kahvem, çevre çok güzel.

Şükru Beys Yeri

İzmir’de İzmir’de İzmir’de, İzmir’deki İzmir, Konak’daki Şükru Bey. Şürrü Bey, “Cook Cook Cook”. Prototty!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.