Koleksiyoncu olmak için ortak insanlarda değil, bazı garip özelliklere sahip olmalısınız. Belki de bu özelliklere sahipler ve nasıl değerlendirileceğini bilmiyorlardı. Şimdi koleksiyon sizin için yeni bir duygu olabilir, şans.

Perili

Koleksiyonerler takıntılı insanlardır. Bu saplantı özel hayatınızda da görülebilir. Yıllardır, tek bir kişinin sevgisiyle yakan insanları tek bir kişinin sevgisi ile alabiliyoruz. Bazıları belirli bir askeri malzeme döneminde insanlık tarihinin öyküsü olan, eski belgelerin herhangi birini bulamayan, yani, özellikle yeterince bilgi elde edemeyeceklerse, ya da huzursuz olanlardır. .

Kolleksiyoncuların en acayip 5 özelliği ...

Geçmişte yaşayanlar

Anılar arasında sürekli kaybolduğunu düşünen insanlar, geçmişteki insanların geçmişte bir fil mağazasını hatırlayan koleksiyoncu olma eğilimindedir. Çünkü onlar için tasarruf anlamına gelir, sadece telefon kartını veya kartpostalını kurtarmak anlamına gelir; İlk olarak, anı kabul etmektir ve bu insanlar bu çalışmada doğdukları günden bu yana biriktiriyorlar.

Dar!

Aşırı önlem ve detaylı insanlar bu nadir insanlardır. Hiçbir şey gözlerinden uzaklaşamaz, en az değişikliği işaret eder. Onlara bir şey söylerseniz, bazen onlara geldikleri binlerce soru sahip olduklarını umursamayacaksınız.

Çoğu katıdır. Bununla birlikte, bu bakım temizlik ve düzenlilik olarak kabul edilmesine rağmen, bu insanlarda simetri hastalıkları görülebilir. Her şeyde en iyi şey, yaptıkları şey, en çok olması gerektiğini takip etmek. Görev, sınıfta sınıfta fantastik dikkatli bir çocuğa sahipti mi, hatırladın mı? Burada çocuk büyüdü ve şimdi rozeti toplar.

Kolleksiyoncuların en acayip 5 özelliği ...

Sadece öldüğümüzde kendimi yanında görmezden geldim

Bu normalde iyi eğitimli insanların genel kültürel düzeyleri yakındır. Skordan nerede bulduklarını bulmaya çalışan bu insanlar, hikaye ile uyu, sanatla uyu, bilimle Shol Cola.

Kolleksiyoncuların en acayip 5 özelliği ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.