Bu hızdaki tahta oyunundu! “Sizden önce, akıllı telefonu / tabletten elinizde bırakın ve arkadaşlarınızla düşünün, son zamanlarda uzun ve eğlenceli saatler geçirdiğinizde, hatırlamış olsanız bile, en iyi masaüstü oyunlarından birine neden olur. En çok acil bir organizasyon!

1. Tekel

Bu senin içindeki paradır, bu da arkadaşınızı küçük hesaplarla ortadan kaldırır; Efsane oyunu, sağdaki bacağın sağındaki pençenin külünden doğup, tekelin başlangıcındaysanız, gerçeklik gerçeklik kral teknolojilerinin çoğunun elinizin tersine basabilirsiniz! Tüm zamanların en iyi tahtası oyunları her zaman, saatlerin ne olduğunu anlayamayan bir dizi sevimli tekel fiziksel banknotdur ve en önemli şey, en önemlisi oldukları, arkadaşlarıyla birlikte gülen bir günü paylaşabilecekleridir.

Masa oyunlarından efsane seçmeler !

2. önemsiz takip

Aynı zamanda, eğlenceli bir oyun yanı sıra, zekiciliği oynadıklarında bile, zekiceleri etkilemediklerinden, zekiceleri etkilemediklerinden, dikkate alınmadıkları için, oyunun tadına bakan bir oyundur. Coğrafya, Eğlence, Tarih, Edebiyat ve Sanat, Bilim ve Teknoloji, Spor ve Hobi 6 kategorideki 6 kategoride, su selleri gibi yığın soruların, söylediği gibi, ortamlarda da duşlar olduğunu söyleyelim!

3. Scrabble

Diyoruz! Scrabble, Britanya Dedesi’nde sadece 60 yaşında ve daha yaşlı değil, Nines Oyunu! Bu, uzun yıllardır haklı olan kelime oyunudur, bizden sonra bir kelime oyunundan çok daha fazlasıdır. Scrabble, hatırlatıcıya ve kelime hazinelerine en son katkılarda oynatıldığında; Size kötü bir şekilde verecek olan puanları biriktirdiğini düşünüyorsanız. Oyunda Scrabble, arkadaşlarınızla güldünüz ve arkadaşlarınızla oynadınız, kahkahaların krizlerini garanti edebilirsiniz, istediğiniz kuralları istediğiniz zaman gelmeyen kelimelerle.

Masa oyunlarından efsane seçmeler !

Ayrı kalmayan bir arkadaş grubu için gevrek bir kurabiye olabilir, onu yiyin, gevrek bir kurabiye olabilir, ancak işin rengi Tabo XL’deki çalışmanın rengini değiştirebilir! Le Lebi, kesinlikle tabuları gerektiren Leblebi diyor; Hikayeler, açıklamanın tanımının bir kısmına düşerken, dilin dışında yürüyorlar. Bir şaka, Tabu XL, kalabalık gruplarla oynamak için en iyi tahta oyunlarından biridir.

Masa oyunlarından efsane seçmeler !5. Jenga

Başarıya giden yol her zaman her zaman bilgiyi ya da bir cymbazhery lafından geçmeyen büyüleyici oyunculardır! Delikli tahta bloklardan inşa edilen Jenga Kulesi’nin devrilmemesi için, bol miktarda strateji ve iyi bir işçilik çalışması gerekir. Harika bir oyunun gerginliği ve eğlencesi, yanıp sönen kabus, dolu parmaklar ve yaprağı gibi heyecanlandığında.

Masa oyunlarından efsane seçmeler !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.