Duygu ve motor tahkim odası hepsi değil. Motorda gördüğümüz kişiler, motorun tüm gerçek meraklılarıdır. Çünkü bu çalışma sadece motosikletlerin tadını çıkarmak ve kıskançlık etmek ve VIN’de farklı şeyler sürmek. Bir motosiklet kullanmak için cesaret ve çalışmaya ihtiyacınız var. Motosikletin bu sevenlerin ortak özellikleri, kasklarını kafasına bırakan ve rüzgardan terk edenler de aşağıdaki gibi görünür.

1. Deri yelek veya ceket.

Her iki deri yeleği, her iki deri ceketini de kaybetmez. Çünkü bir tarzınızın yanı sıra, Rüzgar Dayanıklı ve Anarşi dizisinin çocuklarına sahip olmalısınız. Sıkışmış motor sesi de alttan eşlik ederse, motosiklet severlerin karizmatikleri yoktur!

2. uzun saç ve sakal

Tabii ki, bu özellik erkekler için geçerlidir. Motosiklet severler bir erkek sakal ve uzun bir saça aşık olur. Asla tıraşla ve motosiklet üzerindeki yolculuğa çıkmaz, kask, saçlarının altındaki uçurur. Taksi olsa bile, takım elbise kullanmak ve bize meydan okumak için kullanın. Bu nedenle, Amerika’dan ülke müziği, en gelişmiş sanatsal görüntüden dirilemez.

Motosiklet kaplin şezlonglarının en önemli ortak özelliği. Çünkü giden iki tekerlekli aletleri ve oldukça hızlı kullanmak için ciddi özgüven ve cesarete ihtiyacı var. Özellikle Türkiye’de büyük şehirlerde trafikte, güvende kalmak ve gaz olmadan gaz itme güvenli değildir. Aynı zamanda, insanı Robocop’un imajına yol açan motosiklet botlarını kullanmak da ciddi bir iştir.

4. Kaya ve Rulo Bebeğim!

Bir motosiklet aşık olduğunda, özellikle Harley Davidson hiç müzik sesinin seslerini asla sorduğunda. Güllerle büyüdükleri için, Rosa Floyd ile hayatı anlıyorum ve rock müziğinin tüm tarihini öğrendim. Gitar Rifs’i kafanızda çalmak için uzaktan kumandayla bir motosiklet kullanmaya başlamıyorsanız?

5. Motosikletlerinize dikkat edin

Motosikletinizin gibi bir motosiklet sevgilisi daha fazla. Onun için en önemli şeyler özgürlük ve motosiklettir. Yanlışlıkla motora bir metreye yaklaşsam bile uyarıları başlatın. Motosikletlerinizi başkalarının dokunmak istemediği birini kullanmak için bırakın. Motosiklet sevenlerin motosiklet severler hakkındaki saçma soruları sorduğunuzdan emin olun ve binmek için anlaşmalar yapmayın. Motosiklet torbalarından ayrı dokunuyorlar.

[Wonderplugin carousel id = “609”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.